بازی لیزر تگ در ایران

درآمد ۲۰ برابری همراه اول از فروش دیتا

درآمد ۲۰ برابری همراه اول از فروش دیتا لیزر تگ: مدیرعامل سابق همراه اول با تقدیر از همكاران خود در این اپراتور به عرضه آمارهایی از عملكرد ۱۲ ساله خود در این مجموعه پرداخت.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، وحید صدوقی - مدیرعامل سابق همراه اول - امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران شركت مخابرات ایران با بیان این كه در ۱۲۳۱ شهر كشور شبكه ۴G به راه افتاده است، اظهار داشت: طی چهار سال قبل چیزی حدود ۲۰ هزار سایت افتتاح شد كه حدودا خیلی از ركوردها را شكست. غیر از چین، همراه اول نخستین اپراتور در زمینه راه اندازی سایت ها است.

وی با تقدیر از تلاش های همكاران خود در طول دوره ریاست ۱۲ ساله خود در اپراتور همراه اول، ادامه داد: اگر آمار فاز ۶ و ۷ برنامه پنجم توسعه را نگاه كنید ما ۵۹ هزار سایت را راه اندازی كرده ایم. امروز ما در تمامی نقاط كشور عرضه خدمات نسل ۲ و ۴ اینترنت را داریم.

مدیرعامل سابق همراه اول با بیان این كه میانگین عمر تجهیزات شبكه همراه اول دو تا سه سال است، اظهار داشت: در چهار سال قبل حدود ۱۴۰۰ ترا در دیتا رشد داشته ایم كه از این نظر در كشور مقام اول را داریم و علی رغم رشد ۱۰۰۰ برابری ترا، درآمد ما ۲۰ برابر شده است.

صدوقی با بیان این كه در این چند سال درآمد ما هر سال در حوزه دیتاها دو برابر شده است، اظهار نمود: امسال هم احیانا ۳۶۰۰ میلیارد تومان درآمد در بخش دیتا خواهیم داشت. هم اكنون همینطور ۹۳. ۵ میلیون سیم كارت همراه اول واگذار شده است، كه از این تعداد ۵۰ میلیون سم كارت فعال است. این آمار در حالی است كه در سال ۱۳۸۴ تنها ۸. ۵ میلیون سیم كارت رجیستر شده بود.

وی با بیان این كه هم اكنون در همراه اول حدود ۱۷۰۰ كارمند داریم، اظهار نمود: اینها بزرگترین سرمایه همراه اول هستند. اگر همراه اول تا حالا توانسته موفق باشد فقط و فقط به خاطر همت و تعلق خاطر این نیروی انسانی فعال بوده است.
1396/10/26
20:33:39
5.0 / 5
4873
تگهای خبر: اپراتور , سیم كارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است