بازی لیزر تگ در ایران
با اعلام مهاجرت چندمیلیونی كاربران تلگرام به پیام رسان های داخلی

خرم آبادی: جلوگیری از فعالیت تلگرام باعث رونق اقتصادی كشور شده است

خرم آبادی: جلوگیری از فعالیت تلگرام باعث رونق اقتصادی كشور شده است لیزر تگ: دبیر كارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مطلبی را در كانال شخصی اش در پیام رسان داخلی «سروش» پیرامون فیلتر تلگرام نوشت.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا متن یادداشت عبدالصمد خرم آبادی به شرح زیر است:
"بررسی های به عمل آمده حاكی می باشد باوجود تبلیغات پرحجم برای استفاده از فیلترشكن برای دسترسی به تلگرام، فعالیت تلگرام در فضای مجازی كشور بیش از ۹۰ درصد كاهش داشته است. خوشبختانه تا كنون چند میلیون از كاربران تلگرام به پیام رسانهای داخلی مهاجرت كرده اند.
طی مدت كوتاهی كه تلگرام فیلتر شده است پیام رسان های اجتماعی بومی مشابه آن مانند "سروش"، "بله"، "آی گپ' و، "گپ" رشد كمی و كیفی فوق العاده ای داشته اند.
اگر وزارت ارتباطات در اجرای وظایف خود برخی دیگر از موانع موجود بر سر راه پیام رسانهای داخلی را بر دارد آن ها بزودی قله های موفقیت را فتح و كشور را از وابستگی به بیگانگان در این حوزه نجات خواهند داد.
سرمایه گذاران و مدیران پیام رسان های بومی وقتی كه استقبال بی نظیر مردم را باور كردند علاوه بر استفاده بیشتر از متخصصان و به كارگیری سرمایه های انسانی سرمایه گذاری مالی قابل توجهی را در فضای مجازی انجام داده و سرورها و تجهیزات فنی زیادی را خریداری و نصب كرده اند ولی تا كارشان به نتیجه برسد نیازمند حمایت جدی دولت هستند.
آقای مهندس آذری جهرمی در مناظره تلویزیونی كه پیش از وزیر شدنشان با بنده داشتند، اذعان نمودند مهاجرت مردم به پیام رسان های داخلی می تواند سه هزار میلیارد تومان درآمد برای بخش داخلی به دنبال داشته باشد.
بنده معتقدم درآمد اقتصادی ناشی از رونق پیام رسان های بومی برای كشور دهها هزار میلیارد تومان است. با بیرون راندن دشمن از قسمتی از فضای مجازی كشور اندك اندك اقتصاد مقاومتی در این فضا در حال شكل گرفتن است.
عده ای با دادن وعده دائمی نبودن فیلتر تلگرام رشد سرمایه گذاری بخش خصوصی در فضای مجازی و تحقق اقتصاد مقاومتی در این فضا را كند می كنند.
جلوگیری از فعالیت تلگرام علاوه بر اینكه موجبات رونق اقتصادی كشور و ممانعت از جاسوسی اطلاعاتی دشمنان را فراهم نموده، نقشه و برنامه چند ساله آنها برای برهم زدن نظم و امنیت كشور و استمرار تهاجم فرهنگی را نقش بر آب كرده است. "1396/10/23
23:32:49
5.0 / 5
4551
تگهای خبر: فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است