بازی لیزر تگ در ایران
وزیر ارتباطات خبر داد

افزایش ظرفیت ارتباطات برای زوار اربعین

افزایش ظرفیت ارتباطات برای زوار اربعین لیزر تگ: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: ظرفیت مسیر ارتباطی زوار اربعین در سمت عراق نسبت به سال قبل دو برابر شد و امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده، ارتباطات خوبی برای زوار فراهم نماییم.به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی بعدازظهر امروز در حاشیه بازدید از «شتاب دهنده كودك آنلاین» در جمع خبرنگاران در مورد رفع نقاط ضعف ارتباطات در آستانه اربعین حسین گفت: بیشترین نقاط ضعف و اشكال در ارتباط رسانی به زوار اربعین، مربوط به خاك عراق است و با وجود اینكه اپراتورهای عراقی زحمت زیادی برای تأمین ارتباطات می كشند، اما امكان دارد به سبب تعدد جمعیت، با مشكلاتی مواجه باشیم.
وی افزود: اتفاقی كه در روزهای اربعین همه ساله شاهد آن هستیم، به سبب جمعیت بسیار زیاد، مدت زمان كم و فضای محدود، بی نظیر بوده، پوشش ارتباطی این رویداد، سخت بوده و مهندسی خاصی را می طلبد.
آذری جهرمی اضافه كرد: هفته گذشته همكاران ما در وزارت ارتباطات طی سفری به عراق، از وضعیت ارتباطی در این كشور بازدید كردند و برآورد می شود كه ظرفیت ارتباطات اپراتورهای عراقی در راه راهپیمایی زوار نسبت به سال قبل دو برابر افزایش داشته باشد البته امكان دارد امسال با جمعیتی بیشتر از سال قبل مواجه باشیم و ارتباطات با حالت ایده آل فاصله داشته باشد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاكید كرد: در این زمینه مساعدت خودرا با اپراتورهای عراقی افزایش می دهیم و از تلاش اپراتورهای عراقی برای بهبود ارتباطات قدردانی می نماییم.
وی اظهار داشت: امیدواریم وضعیت ارتباطات نسبت به سال قبل در مرزهای زمینی خودمان به سمت عراق بیشتر باشد و در تلاش هستیم این ارتباطات را ارتقاء دهیم.
آذری جهرمی بیان كرد: در مرزهای منتهی به عراق، سرویس وای فای اینترنت فعال بوده و خدمات ارتباطی كه لازم است، به شكل كامل فراهم شده و شاهد وضعیت خوبی در مرز كشور هستیم اما در راه راهپیمایی زوار در آن طرف مرز اگر مشكلی باشد، تلاش می نماییم كه با ظرفیت سازی آنرا رفع نماییم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره كرد: تمام مسیر راهپیمایی زوار در داخل كشور تا لب مرز به اینترنت نسل سوم و چهارم متصل است و لب مرز نیز ارتباطات وای فای برای كاربران فعال گردیده است. در آن طرف مرز به سبب اشباع ظرفیت امكان دارد با برخی اختلالات روبرو شویم كه آن هم با مساعدت ما امیدواریم امسال به مشكلی برنخوریم.


منبع:

1398/07/14
23:29:52
5.0 / 5
3990
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است