بازی لیزر تگ در ایران
دبیر ستاد زیست فناوری:

علم و فناوری چراغ راه توسعه صنعت غذایی كشور است

علم و فناوری چراغ راه توسعه صنعت غذایی كشور است به گزارش لیزر تگ دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی با تاكید بر لزوم تهیه نقشه راه تامین مواد غذایی در كشور، اظهار داشت: باید با كمك علم و فناوری یك نقشه راه مناسب برای توسعه صنعت غذایی كشور تهیه شود.به گزارش لیزر تگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مصطفی قانعی با اشاره به شرایط تحریم كشور و لزوم خودكفایی صنعت غذایی كشور، بیان كرد: اگر كشوری در حوزه مواد غذایی وابستگی داشته باشد، به طور قطع برای قطع این وابستگی و رفع نیازهای داخلی باید دارای سناریو و نقشه راه متكی بر علم و فناوری باشد.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری اضافه كرد: با در نظر گرفتن آمار گرسنگی و تاثیرات نامطلوب كمبود آب بر كشاورزی در كشورهای در حال توسعه و كمتر توسعه یافته و همین طور افزایش جمعیت جهان در طول سال های آینده، كشورهای دنیا در حال برنامه ریزی جهت استفاده از فناوری های جدید به منظور تولید دو برابری غذا در زمین های موجود هستند.
به گفته قانعی، مهمترین چالش فراروی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مربوط به حوزه كشاورزی و مقوله مهندسی ژنتیك است. در این عرصه نیاز داریم یك نقشه راه علمی تعریف نماییم.


منبع:

1398/06/19
11:56:21
5.0 / 5
4626
تگهای خبر: تولید , چراغ , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است