بازی لیزر تگ در ایران

بانك اطلاعات زیست فناوری دریا راه اندازی می شود

بانك اطلاعات زیست فناوری دریا راه اندازی می شود لیزر تگ: ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی با هدف ایجاد هم افزایی و استفاده از تمام ظرفیت های علمی در ارتقای محصولات زیست فناوری دریا درصدد است كه بانك اطلاعات زیست فناوری دریایی را ایجاد كند.به گزارش لیزر تگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پشتیبانی از تجاری سازی محصولات تولید شده در حوزه زیست فناوری دریا برای خدمات رسانی به صنایع مختلف و رفاه انسانی با تاكید بر حفظ محیط زیست دریایی و توسعه پایدار منابع دریایی یكی از اولویت هایی است كه در ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وجود داشت، بر همین مبنا نیز كارگروه زیست فناوری دریا در این ستاد تشكیل شد.
ایجاد بستر لازم برای بهره وری اقتصادی محصولات زیست فناوری دریا و ارتقای دانش و توسعه فرهنگ زیست فناوری دریا به منظور كسب ثروت و رفاه عمومی همچون اهدافی است كه در این كارگروه پیگیری می شود. اما یكی از مهم ترین اولویت هایی كه در این كارگروه دنبال می شود، ایجاد شبكه ارتباطات و بانك اطلاعات در رابطه با این مساله در سطح كشور با هدف ساماندهی به فعالیت های این حوزه است.
زیست فناوری دریایی گزینه مناسبی برای اقتصاد كشورهای در حال توسعه و مجاور اقیانوس ها است چونكه این كشورها منابع گسترده و باارزش دریایی با تنوع بسیار وسیع دارند. شكوفایی این حوزه می تواند تأثیر زیادی در اقتصاد و توسعه یافتن این كشورها ایجاد كند.
این كارگروه، معرفی، شناسایی و پشتیبانی از پروژه ها و شركت های فعال در حوزه زیست فناوری دریا را نیز پیگیری می كند تا این پروژه ها و شركت ها بر طبق اولویت های كارگروه به صندوق توسعه زیست فناوری معرفی شوند و تسهیلات مورد نیاز را بر طبق طرح ارائه شده دریافت نمایند.
همچنین این كارگروه در نظر دارد با عنایت به اولویت های اعلام شده بوسیله ایجادشتاب دهنده به شركت های دانش بنیان فعال در این عرصه، حمایت های ساختاری و مشاوره ای عرضه نماید.


منبع:

1398/04/18
14:31:26
5.0 / 5
4497
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است