بازی لیزر تگ در ایران

والدین با این دستگاه فعالیت آنلاین فرزندانشان را كنترل می كنند

والدین با این دستگاه فعالیت آنلاین فرزندانشان را كنترل می كنند لیزر تگ: یك محصول جدید شامل یك هاب كنترل و اپلیكیشن هایی كه روی موبایل والدین و فرزاندان نصب می شود، به افراد اجازه می دهد فعالیت های آنلاین فرزندانشان را كنترل كنند.به گزارش لیزر تگ به نقل از دیلی میل، تولید كنندگان یك محصول جدید انگلیسی ادعا می كنند این گجت سپس نصب اجازه می دهد والدین بطور كامل موبایل فرزندانشان را كنترل كنند.
iKydz مجموعه ای از محصولات كنترل اینترنت شامل اپلیكیشن iKydz app و دستگاه iKydz hub است. می توان iKydz hub را بطور مستقیم به روتر وای فای خانه متصل كرد. این بخش ها در كنار یكدیگر سیستمی را در خانه به وجود می آورند كه می تواند هر دستگاه متصل به شبكه وای فای را بطور جداگانه كنترل كند.
تولید كنندگان iKydz به والدین اجازه می دهند تا به وسیله یك اپلیكیشن دسترسی كودكان به اینترنت را كنترل كنند. این محصول را می توان به هر موبایل، تبلت یا لپ تاپی مرتبط كرد. این فناوری روی سیگنال وای فای، ۳G یا ۴G كارمی كند و هر زمان و مكانی كه موبایل یا دستگاه كودك به اینترنت وصل شود، فعال خواهد شد.
این محصول بوسیله یك اپلیكیشن كنترل مركزی (iKydz hub ) كار می كند. از طرف دیگر اپلیكیشنی روی موبایل والدین دانلود می شود. علاوه بر آن اپلیكیشن دیگری روی دستگاه كودك دانلود می شود تا والدین بتوانند دستگاه فرزندشان را كنترل كنند.
این اپلیكیشن به والدین اجازه می دهد فعالیت های كودك را رصد كنند. علاوه بر این، آنها تعیین می كنند فرزندشان چه وب سایت هایی را در چه مدت زمانی تماشا كند.

1397/11/25
23:20:24
5.0 / 5
4580
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است