بازی لیزر تگ در ایران
رییس سازمان در افتتاحیه همایش ملی ژئوماتیك خبر داد

همكاری سازمان نقشه برداری با دستگاه های اجرایی در حوزه اطلاعات مكانی

همكاری سازمان نقشه برداری با دستگاه های اجرایی در حوزه اطلاعات مكانی لیزر تگ: رئیس سازمان نقشه برداری كشور از مشاركت دستگاه های اجرایی در موضوعات مربوط به آنها در حوزه اطلاعات مكانی آگاهی داد و ابراز امیدواری كرد این همكاری به توسعه در حوزه اطلاعات مكانی و نقشه برداری بیانجامد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، مسعود شفیعی در افتتاحیه بیست و پنجمین همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیك و سومین همایش ملی مهندسی فناوری اطلاعات مكانی، آغازین تمایز این همایش با همایش سال های گذشته را همكاری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در برگزاری آن دانست و ابراز امیدواری كرد این همكاری با دیگر سازمان های كشور باز محقق شود.

وی با اشاره به اینكه امیدواریم بتوانیم هر دو سال یك بار یك همایش جامع ژئوماتیك برگزار نماییم، اشاره كرد: این همایش فردا، اول آذرماه خاتمه پیدا می كند و نمایشگاه تا روز جمعه دایر خواهد بود.

رئیس سازمان نقشه برداری كشور مشاركت دستگاه های اجرایی در موضوعات مربوط به آنها در حوزه اطلاعات مكانی را تصریح كرد و اظهار داشت: امیدواریم به دنبال این مشاركت، هم افزایی به وجود آمده و به توسعه در حوزه اطلاعات مكانی و نقشه برداری بیانجامد.

به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، در این مراسم همین طور پیام رئیس جمهور به مناسبت برگزاری بیست و پنجمین همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیك و سومین همایش ملی مهندسی فناوری اطلاعات مكانی از طرف رئیس سازمان نقشه برداری كشور قرائت شد.
1397/08/30
15:35:53
5.0 / 5
4961
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است