بازی لیزر تگ در ایران
رئیس مركز تحقیقات سیاست علمی خبر داد:

رسیدگی به شكایات دانش بنیان ها

رسیدگی به شكایات دانش بنیان ها به گزارش لیزر تگ رئیس مركز تحقیقات سیاست علمی كشور اظهار داشت: نحوه رسیدگی به شكایات شركت های دانش بنیان در دبیرخانه شورای عالی علوم تحقیقات و فناوری اعلام گردید.وحید احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: صد و شصت و یكمین جلسه كمیسیون های دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری با حضور وزیر علوم برگزار گردید.
وی اضافه كرد: در این جلسه مطرح شد كه مسئولیت مدیریت، پیگیری، اجرا و نظارت بر قانون حمایت از شركت های دانش بنیان بر عهده شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) است.
رئیس مركز تحقیقات سیاست علمی كشور تصریح كرد: برپایه آیین نامه دولت اگر شركت ها و موسسات دانش بنیان اعتراضی نسبت به عملكرد این قانون داشته باشند باید شكایات خویش را به دبیرخانه شورای عتف ارائه نمایند.
احمدی عنوان كرد: دبیرخانه شورای عتف موظف است كه به شكایات واصله رسیدگی كند ازاین رو قرار است تیمی در دبیرخانه شورا تشكیل شود و نظرات اعضا را د رخصوص نحوه رسیدگی به شكایات و نحوه ورود شكایات بررسی كند.
وی عنوان كرد: نتایج بررسی های این كمیته در جلسه آینده كمیسیون های دائمی شورای عتف اعلام و تصمیم نهایی دریافت خواهد شد.
ارائه گزارش فعالیت های شورای عتف
رئیس مركز تحقیقات سیاست علمی كشور اظهار داشت: باتوجه به اینكه جلسه روز گذشته كمیسیون های دائمی شورای عتف با حضور وزیر علوم برگزار گردید ازاین رو گزارشی از فعالیت های این شورا طی چهار سال قبل عرضه شد.
احمدی تصریح كرد: در این جلسه گزارشی از فعالیت های دبیرخانه و شورا در حوزه های طرح های كلان ملی، ساماندهی طرح های كلان، تدوین سیاست ها و اولویت های علم وفناوری تشریح شد.
وی تصریح كرد: همینطور در این جلسه گزارش مربوط به فعالیت دستگاه های اجرایی در اجرای قانون اختصاص یك درصد از اعتبارات دستگاه ها به امر پژوهش هم عرضه شد.
رئیس مركز تحقیقات سیاست علمی كشور اضافه كرد: همینطور گزارشی از ورود دبیرخانه و شورای عالی عتف به تدوین نظام توسعه علم و فناوری در بخش های مختلف مانند حوزه انرژی و كشاورزی هم عرضه شد.
احمدی تصریح كرد: مبحث استقرار، ساماندهی، سازماندهی، قانون و احكام مربوط به مناطق ویژه علم و فناوری طی چهارسال گذشته در دبیرخانه و شورای عتف پیگیری شده است كه گزارش این فعالیت ها هم عرضه شد.
 

1396/08/26
20:01:08
5.0 / 5
4961
تگهای خبر: دستگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است