بازی لیزر تگ در ایران

اپلیكیشن خرید آنی در اینترنت

اپلیكیشن خرید آنی در اینترنت لیزر تگ: احتمالا برایتان پیش آمده كه كالایی را در محیط اطراف ببینید و دوست داشته باشید آن را به سرعت خریداری نمایید. یك اپلیكیشن موبایلی جدید به این نیاز شما پاسخ می دهد.به گزارش لیزر تگ به نقل از انگجت، برنامه لنز شركت پینترست كه در ماه مارس گذشته عرضه شده بود و تا به حال برای یافتن دستورالعمل پخت غذاهای جدید و خوشمزه بر مبنای عكس های گرفته شده از آن غذاها كاربرد داشت، به تازگی قابلیت های جذاب دیگری هم پیدا كرده است.
لنز در واقع یك برنامه جستجوی بصری است كه به شما كمك می كند بتوانید هر چیزی كه عكسش را با دوربین گوشی گرفته اید، خریداری كنید. این قابلیت خرید از طریق همكاری پینترست مالك برنامه لنز با شركت فناوری تارگت تقویت شده است.
از این پس كاربران این برنامه پس از عكس گرفتن از كالایی به نیت خرید دارند، به برنامه موبایلی تارگت متصل شده و می توانند فرایند خرید را به صورت آنلاین تكمیل كرده یا با دریافت آدرس به محل فروش فیزیكی كالای مورد نظر مراجعه كنند.این همكاری موجب می شود تا كاربران برای خرید تنها به گوشی خود متكی باشند. همچنین از طریق این خدمات مشاهده كالاهای مشابه خریداری شده توسط دیگر افراد از طریق قابلیت جستجوی بصری ممكن است.
 

1396/07/04
21:32:57
5.0 / 5
5771
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است