بازی لیزر تگ در ایران

اخراج هزاران کارمند توسط آی بی ام و SAP

اخراج هزاران کارمند توسط آی بی ام و SAP لیزر تگ: در ادامه موج اخراج کارمندان توسط شرکتهای بزرگ فناوری، شرکتهای آی بی ام و ˮاس اَ پˮ (SAP)، اخراج هزاران نفر از کارکنان خودرا اعلام نمودند.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، شرکت آی بی ام اعلام نمود در امتداد واگذاری برخی از دارایی های خود و عدم تحقق جریان نقدی هدف گذاری شده، ۳۹۰۰ نفر را اخراج می کند.

جیمز کاوانا، مدیر مالی آی بی ام اعلام نمود این شرکت همچنان متعهد است برای تحقیقات و توسعه رو در رویی مشتری، نیرو استخدام کند.

طبق اعلام آی بی ام، این اخراج ها مربوط به جدایی شرکت کیندریل و قسمتی از واحد هوش مصنوعی "واتسون هلث "است که ۳۰۰ میلیون دلار هزینه در فاصله ژانویه تا مارس خواهد داشت.

جریان نقدی ۲۰۲۲ آی بی ام، ۹.۳ میلیارد دلار بود که به سبب نیازهای سرمایه کاری بالاتر از حد انتظار، پایین تر از ۱۰ میلیارد دلار هدف گذاری شده توسط این شرکت بود.

این شرکت برمبنای شرایط پایدار فعلی، رشد درآمد سالانه تک رقمی را پیش بینی کرده است که ضعیف تر از نرخ ۱۲ درصد گزارش شده در سال قبل بود. تقاضای که در دوران پاندمی کووید برای دیجیتالی شدن کسب وکار وجود داشت، جای خودرا به هزینه محتاطانه مشتریان در بحبوحه افزایش نگرانی از وقوع رکود داده است.

رشد کسب وکار نرم افزار و مشاوره آی بی ام در سه ماهه چهارم سال میلادی گذشته، به شکل چشمگیری آهسته شد اما هزینه ابری، نقطه روشنی بود و امضای قراردادها برای ایجاد سرویس ها با شرکایی مانند خدمات وب آمازون و آزور مایکروسافت، دو برابر شد. درآمد ابری این شرکت در سه ماهه دسامبر، دو درصد رشد کرد. درآمد کلی آی بی ام در مدت مذکور ثابت بود و در ۱۶.۶۹ میلیارد دلار ایستاد. مفسرین، میزان درآمد این شرکت را ۱۶.۴۰ میلیارد دلار پیش بینی کرده بودند. درآمد آی بی ام برای کل سال ۲۰۲۲، نرخ رشد ۵.۵ درصدی داشت که بالاترین میزان در یک دهه گذشته بود.

شرکت نرم افزاری آلمانی اس اَ پ هک اعلام نمود ۳۰۰۰ شغل معادل ۲.۵ درصد از کارکنان جهانی خودرا حذف می کند و فروش باقی سهام خود در شرکت کوالتریکس را بررسی می کند تا به حوزه های رشد راهبردی متمرکز شده و به شکل موثرتری فعالیت کند. این شرکت افزایش درآمد ۳۰ درصدی در سه ماهه چهارم را به کمک تقاضای قوی برای نرم افزار هانای خود گزارش کرده بود. سود عملیاتی این شرکت در سه ماهه منتهی به ۳۱ دسامبر، ۱۷ درصد رشد کرد و به ۱.۷۱ میلیارد یورو (۱.۸۷ میلیارد دلار) رسید.

تحلیلگران نگرانند که بخش ابری سودمند برای شرکت های فناوری بزرگ، از کاهش هزینه توسط مشتریان، لطمه شدیدی متحمل شود.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت های آمریکایی از غول های فناوری گرفته تا غول های بانکداری وال استریت، درحال کوچک سازی تشکیلات و کاهش هزینه برای تحمل بهتر رکود اقتصادی جهانی هستند. گوگل هفته گذشته تصمیم برای اخراج ۱۲ هزار نفر و مایکروسافت اخراج ۱۱ هزار نفر از کارمندانش را اعلام نمود.
1401/11/08
12:12:09
0.0 / 5
184
تگهای خبر: خدمات , دیجیتال , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است