بازی لیزر تگ در ایران

آخرین فرصت رجیستری تبلت های لنوو

آخرین فرصت رجیستری تبلت های لنوو با عنایت به اجرای رجیستری برای تبلت های لنوو از شنبه دوم مردادماه، کاربرانی که دارای این دستگاه هستند، باید سیمکارت خویش را در داخل دستگاه قرار داده و آنرا روشن کرده و نسبت به برقراری تماس و ارسال پیامک اقدام نمایند و از سرویس گرفتن دستگاه خود تا پیش از شنبه، مطمئن شوند.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، طرح احراز اصالت تجهیزات دارای سیمکارت (رجیستری) در سال ۱۳۹۶ آغاز شد، در مرحله اول این طرح تمامی نشان های تجاری تلفن همراه تا اردیبهشت سال ۱۳۹۷ مشمول طرح رجیستری شدند. با اجرای طرح رجیستری، صرفاً گوشیهایی که از مبادی قانونی وارد کشور شده اند، در شبکه اپراتوری کشور فعال خواهند شد. این طرح تمامی برندهای گوشی تلفن همراه موجود در بازار ایران را در بر گرفته و باعث حذف واردات گوشیهای قاچاق و افزایش واردات قانونی گوشی و تجهیزات دارای سیمکارت شد.
باتوجه به هدف اجرای رجیستری برای تمامی تجهیزات سیمکارت خور، مقرر بود بعد از گوشیهای موبایل نوبت به سایر دستگاهها برسد. در واقع مقرر بود اجرای طرح رجیستری، در دو فاز ساماندهی گوشیهای تلفن همراه و ساماندهی تبلت ها اجرایی شود، اما وزارت ارتباطات درباره علت عدم اجرایی رجیستری برای تبلت ها عنوان کرده بود که باآنکه آمادگی کامل در حوزه فنی دارد اما ملاحظاتی در حوزه بازار وجود دارد که اجرای آنرا به تعویق انداخته است.
رجیستری تبلت برند لنوو از دوم مرداد آغاز می شود
درنهایت به تازگی اعلام گردید که رجیستری تبلت از دوم مردادماه با برند لنوو شروع می شود و بعد از آن از نهم مرداد، شامل برندهای دیگر هم خواهد بود. قبل از این هم با تصمیم کمیته راهبری طرح پیش گیری از قاچاق گوشی تلفن همراه و تجهیزات دارای سیمکارت، رجیستری ساعتهای هوشمند از دوازدهم تیر و تجهیزاتی مانند بارکد اسکنر، مبدل تلفن ثابت به سیار و PDA از نوزدهم تیر سالجاری شروع شده بود. آن دسته از تجهیزات دارای سیمکارت که تا پیش از اجرای طرح رجیستری فعال بوده اند، مشمول این طرح نمی شوند، اما تجهیزاتی که بعد از تاریخ مشخص شده فعال شوند، مشمول رجیستری می شوند.
افرادی که دارای این دستگاهها هستند، باید تا پیش از تاریخ های تعیین شده، سیمکارت خویش را در داخل دستگاه قرار داده و آنرا روشن کرده و نسبت به برقراری تماس و ارسال پیامک اقدام نمایند و از سرویس گرفتن دستگاه خود تا پیش از زمان بندی های اعلام شده مطمئن شوند و سرویس گرفتن از دستگاه را به روز و ساعات پایانی اجرای طرح رجیستری موکول نکنند، چونکه امکان دارد در آن ایام و ساعات، با افزایش حجم بار شبکه روبه رو شده و امکان انجام مراحل رجیستری فراهم نشود.
منبع:

1400/05/03
12:43:22
0.0 / 5
373
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است