بازی لیزر تگ در ایران

صدور نامه معافیت بیمه ای دانش بنیان ها آنلاین شد

صدور نامه معافیت بیمه ای دانش بنیان ها آنلاین شد لیزر تگ: صدور نامه های معافیت حق بیمه قراردادهای دانش بنیان، از طرف مرکز شرکت های دانش بنیان آنلاین شد.به گزارش لیزر تگ به نقل از معاونت علمی و فناوری، خدمات بیمه ای مرکز شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تنوع قابل توجهی برخوردارست. یکی از این خدمات، معافیت حق بیمه قراردادهای دانش بنیان، است.
بر اساس قانون در قراردادهای منعقد شده توسط شرکت های تجاری، قسمتی از حق بیمه تامین اجتماعی باید توسط شرکت پرداخت گردد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در امتداد تسهیل این موضوع، یک تفاهم نامه با سازمان تامین اجتماعی منعقد کرد.
طی تفاهم صورت گرفته، کلیه قراردادهای دانش بنیان که به تأیید معاونت برسند از پرداخت ضرایب حق بیمه قراردادها معاف خواهند بود. این خدمت می تواند بار مالی ناشی از هزینه های قراردادهای مختلف کاری را برای شرکت های دانش بنیان کم کند. برای اینکه برخی اوقات سهم حق بیمه پرداختی، بسیار بالا است و مبالغ قابل توجهی را در بر می گیرد.
پس از فعال شدن این خدمت، فعالان دانش بنیان استقبال شایانی از آن به عمل آوردند. با توجه به این که برخورداری از این معافیت نیازمند ستاندن نامه تاییدیه از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است، متقاضیان برای دریافت تاییدیه باید حضوراً مراجعه می کردند.
با توجه به اینکه مرکز شرکت های دانش بنیان تقریباً تمام خدمات خودرا بصورت آنلاین ارائه می کند. این خدمت را نیز بصورت آنلاین ارائه کرد.
با هدف تسریع پروسه ارزیابی و صدور نامه معافیت از ضرایب حق بیمه قراردادها، از این پس پروسه ارزیابی و صدور این نامه ها بصورت برخط و در سامانه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتها و موسسات دانش بنیان انجام می شود.


منبع:

1400/03/18
22:47:24
0.0 / 5
550
تگهای خبر: آنلاین , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است