بازی لیزر تگ در ایران
با كوچ كاربران از واتس اپ

شمار كاربران تلگرام از مرز ۵۰۰ میلیون نفر عبور كرد

شمار كاربران تلگرام از مرز ۵۰۰ میلیون نفر عبور كرد لیزر تگ: شمار کاربران پیام رسان تلگرام در سه روز گذشته به دنبال انتقاد از تغییرات جدید حریم خصوصی در واتس اپ، بیش از 25 میلیون نفر افزایش یافت و از مرز 500 میلیون نفر عبور کرد.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، تلگرام با رشد کاربران جدید، خبر عبور شمار کاربرانش از مرز نیم میلیارد نفر را اعلام نمود.

تغییرات در وضعیت و خدمات واتساپ که از هشتم فوریه اجرائی می شود به این اپلیکیشن اجازه می دهد اطلاعات کاربران را با شرکت فیسبوک به اشتراک بگذارد. کاربران باید با شرایط جدید که به آنها اجازه می دهد هدف تبلیغات هدفمند قرار گیرند موافقت کنند در غیر این صورت دسترسی به اکانتهایشان در واتساپ را از دست می دهند.

این پیام رسان محبوب در ایام اخیر هدف انتقادات گسترده قرار گرفته و مجبور شده توضیح دهد که تغییرات مذکور شامل پیامهای خصوصی کاربران با دوستان و خانواده شان نمی گردد.

ویل کت کارت، مدیرعامل واتساپ در توییتر اعلام نمود باید روشن نماییم که این آپدیت ارتباط تجاری را توصیف می کند و شیوه اشتراک گذاری اطلاعات با فیسبوک را تغییر نمی دهد. این آپدیت روی نحوه ارتباط خصوصی مردم با یکدیگر در هر جای جهان که باشند، تاثیر نمی گذارد.

تلاش فیسبوک برای بهره برداری از واتساپ با افت رشد درآمد این شرکت شبکه اجتماعی جدی تر شده است. طبق اعلام این شرکت، پیام رسان بیش از ۵۰ درصد در خیلی از کشورهایی که از شیوع ویروس کرونا به شدت لطمه دیده اند رشد داشته است اما این رشد به درآمد تبلیغاتی بیشتری منجر نشده است برای اینکه واتساپ در بین پلتفرمهایی نبوده که فیسبوک در آنها کسب و کاری تجاری قوی داشته است.

تلگرام که در سال ۲۰۱۳ توسط پاول دوروف تاسیس شد، در دوبی مستقر است و یک اپلیکیشن پیام رسان چند رسانه ای است که با واتساپ در رقابت است. طبق اعلام فوربس، دوروف میلیاردری است که عمده سهام شرکت تلگرام را در اختیار دارد و این اپلیکیشن را بعد از ساخت بزرگترین شبکه اجتماعی روسیه ایجاد کرد. نماینده این شرکت هنوز درباره افزایش شمار کاربران تلگرام اظهارنظر نکرده است.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، اپلیکیشن پیام رسان سیگنال هم به دنبال انتقادات گسترده از تغییرات واتس اپ، شاهد رشد ۴۲۰۰ درصدی کاربرانش بوده است و طبق آمار حسگر تاور، از ششم تا دهم ژانویه، این اپلیکیشن ۷.۵ میلیون بار دانلود شده است.

منبع:

1399/10/24
23:50:01
0.0 / 5
899
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است