بازی لیزر تگ در ایران

حذف ۳۹ هزار اپلیكیشن بازی از فروشگاه چینی اپل

حذف ۳۹ هزار اپلیكیشن بازی از فروشگاه چینی اپل به گزارش لیزر تگ شرکت اپل در جهت مهلتی که به ناشران بازی برای دریافت مجوز داده بود، در آخرین روز سال ۲۰۲۰ حدود ۳۹ هزار بازی را از فروشگاه چینی خود حذف نمود که بزرگترین رکورد حذف برنامه ها در یک روز بوده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، حذف این اپلیکیشنها در بحبوحه مقابله با بازیهای بدون مجوز از جانب مقامات چینی، صورت گرفت.

اپل بیشتر از ۴۶ هزار اپلیکیشن شامل ۳۹ هزار اپلیکیشن بازی را روز پنج شنبه از فروشگاه برنامه اش حذف نمود.

شرکت تحقیقاتی کیمِی اعلام نمود تنها ۷۴ بازی پولی از ۱۵۰۰ بازی پولی پرطرفدار از این پاکسازی در فروشگاه اپل جان بدر بردند.

اپل در ابتدا به ناشران تا آخر ژوئن مهلت داده بود تا شماره مجوز صادره از جانب دولت را ارائه کنند تا کاربران بتوانند خریدهای داخل برنامه انجام دهند. سپس این مهلت را تا ۳۱ دسامبر تمدید کرد.

فروشگاههای اپلیکیشن اندرویدی در چین مدتهاست که به مقررات در ارتباط با مجوزها عمل می کنند اما مشخص نیست چرا اپل سال جاری با شدت بیشتری به اجرای این مقررات پرداخت.

بر اساس گزارش رویترز، تحلیل گران می گویند این اقدام حیرت انگیز نبود. اپل در کوشش برای بستن همه روزنه های فرار از مقررات برای جلب رضایت رگولاتورهای چین است تا بر فعالیت های این شرکت تأثیر منفی نگذارد.

منبع:

1399/10/13
13:25:30
0.0 / 5
880
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , اندروید , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است