بازی لیزر تگ در ایران
با عرضه قابلیت جدید گایدز

وبلاگ به اینستاگرام می آید

وبلاگ به اینستاگرام می آید به گزارش لیزر تگ اینستاگرام اوایل سال جاری قابلیت جدیدی به نام ˮگایدزˮ عرضه نمود كه به سازندگان محتوا اجازه می داد در یك تب اختصاصی در پروفایل كاربری خود به اشتراك سفارش ها، منابع و سایر محتوای طولانی بپردازند اما حالا این توانایی برای همه كاربران این اپلیكیشن قابل دسترس خواهد بود.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، قابلیت گایدز در ابتدا برای گروهی از سازندگان فعال بود که محتوای در ارتباط با سلامت روان و رفاه را منتشر می کردند اما حالا اینستاگرام اعلام نموده که این توانایی برای همه کاربران موجود خواهد بود و گایدز دربرگیرنده انواع محتوا می شود.

هدف از طراحی فورمت گایدز فراهم کردن راهی برای سازندگان و بازاریابان اینستاگرام برای اشتراک گذاری محتوای طولانی در این شبکه اجتماعی است که تابحال عموما روی مدیاهایی نظیر تصاویر و ویدیوها متمرکز بوده است. گایدز اینستاگرام می تواند بیشتر شبیه یک پست وبلاگ باشد چونکه شامل متن به همراه عکسها، گالریها و ویدیوهایی است که مبحث مورد بحث را به تصویر می کشند.

این قابلیت می تواند مدت زمانی که کاربران در اینستاگرام سپری می کنند را افزایش دهد چونکه کاربران ناچار نخواهند بود برای دسترسی به پستهای مورد نظرشان از راه لینک قرار گرفته در صفحه سازنده محتوا یا لینک ارائه شده در استوریهای سازنده، به وب سایتها و وبلاگها بروند.

با توسعه بخشهای محصولات، مکانها و پستها، گایدز اینستاگرام حالا می تواند حوزه های بیشتری را تحت پوشش قرار دهد. اینستاگرام می گوید استفاده از این توانایی را راحتتر کرده است و امکان دارد راهنمای محصولات در داخل بخش جدید خرید در این پتلفرم هم قرار بگیرد.

بازدیدکنندگان گایدز می توانند گایدز را در استوریها و دایرکتها به اشتراک گذارند و دسترسی شان را توسعه بیشتری دهند.

همچنین اینستاگرام قابلیت جست و جو را آپدیت کرد و کاربران می توانند نامها، نام کاربری، هشتگها و مکانها را جست و جو کنند. با تغییراتی که در بخش جست و جو انجام گرفته است، کاربران می توانند کلید واژه را در کادر جست و جوی اینستاگرام وارد کرده و محتوای در ارتباط با آنرا در نتایج جست و جو مشاهده کنند.

بر اساس گزارش تک کرانچ، اینستاگرام اعلام نموده که آپدیت جست و جو به انگلیسی برای همه کاربران در کانادا، آمریکا، انگلیس، استرالیا، نیوزیلند و ایرلند موجود است و قابلیت گایدز برای همه کاربران توسعه پیدا کرده است.

منبع:

1399/08/29
12:25:30
5.0 / 5
1231
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است