بازی لیزر تگ در ایران
در گزارش لیزر تگ مطرح شد؛

ایده های فناورانه حمل و نقل هوشمند حمایت می شوند

ایده های فناورانه حمل و نقل هوشمند حمایت می شوند لیزر تگ: دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی از پشتیبانی از ایده های فناورانه شركت های دانش بنیان و استارت آپی در حوزه حمل و نقل هوشمند آگاهی داد.مهدی محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی در حوزه حمل و نقل هوشمند اظهار داشت: این بحث توسط این ستاد و با همکاری ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی انجام می شود، به نحوی که موضوع پشتیبانی از توسعه دهندگان اپلیکیشن ها و ایده های فناورانه در حوزه حمل و نقل هوشمند توسط ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی مورد حمایت قرار می گیرند.
وی اظهار داشت: تجهیزات الکترونیکی که قابلیت نصب روی خودرو ها را داشته باشند، از طرف ستاد حمل و نقل پیشرفته حمایت خواهند شد و برای نصب این تجهیزات با خودروسازان وارد مذاکره می شویم.
محمدی اشاره کرد: این پشتیبانی از طریق اعلام فراخوان به فعالان دانش بنیان و استارت آپی که دارای ایده های فناورانه در حوزه حمل و نقل هوشمند هستند، شروع شده است.
وی اضافه کرد: این برنامه برمبنای دو محور ساخت تجهیزات الکترونیکی، نرم افزارهای کاربردی و چاره ها و ایده های نرم افزاری پیگیری می شود به نحوی که تجهیزات الکترونیکی و سیستم های دیجیتال که به خودرو متصل شوند، از طرف ستاد حمل و نقل پیشرفته و با همکاری خودروسازان کشور در جهت بازارسازی حمایت می شوند.
محمدی اشاره کرد: در حوزه اپلیکیشن ها و ایده های نرم افزاری نیز چاره هایی که مربوط به اینترنت هوشمند و فناورهای هوشمندسازی است مورد حمایت قرار می گیرند.
دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی تاکید کرد: این حمایت مبتنی بر تسهیلات مالی برای توسعه اپلیکیشن های اینترنت اشیا و بازارسازی فرآیندهای مربوط به حمل و نقل هوشمند خواهد بود.
محمدی اظهار داشت: تابحال ۱۴۰ شرکت و استارت آپ فعال در سیستم های مبتنی بر اینترنت اشیا و فناوری خودرو در این فراخوان شرکت کرده اند و در مرحله ارزیابی قرار دارند. تعیین نوع حمایت ها و مدل همکاری در دست انجام است.


منبع:

1399/02/18
13:20:21
5.0 / 5
2686
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است