بازی لیزر تگ در ایران

سقوط آزاد بازار موبایل!

سقوط آزاد بازار موبایل! به گزارش لیزر تگ كارشناسان و تحلیل گران فعال در موسسه تحقیقاتی كانترپوینت اعلام نموده اند كه رشد بازار فروش گوشیهای هوشمند در سال ۲۰۱۹ میلادی به ۷ درصد رسیده است.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، بازار فروش موبایل در سال های اخیر با ركود قابل ملاحظه ای روبرو شده است و همچنان گزارش های انتشار یافته در منابع و رسانه های خبری نشان داده است كه این بازار روندی نزولی را در پیش گرفته است.
بر مبنای گزارشی كه كارشناسان و تحلیل گران فعال در موسسه تحقیقاتی كانترپوینت در وب سایت economictimes منتشر نموده اند، می توان دریافت كه علت ركود بازارهای جهانی موبایل، افزایش قیمت گوشیهای هوشمند، كاهش نرخ رشد اقتصاد جهانی و بحران های اقتصادی در خیلی از كشورهای جهان بوده است كه در واقع سبب شده كاربران مدت زمان بیشتر و طولانی تری از گوشیهای خود استفاده كنند و تمایل كمتری به خریداری زود به زود موبایل داشته باشند.
طبق آمار و اطلاعات مندرج در این گزارش، رشد بازار گوشیهای هوشمند در سال ۲۰۱۹ میلادی به ۷ درصد رسیده است. این در حالیست كه این رقم در سال ۲۰۱۸ میلادی ۱۰ درصد و سال پیش از آن، ۲۰۱۷، برابر با ۱۳ درصد ثبت و گزارش شده است.
البته برخی دیگر از كارشناسان اعتقاد دارند كه گوشیهای هوشمند در یكی دو سال گذشته با تفاوت های چشم گیر و قابل توجهی در قابلیت و امكانات خود روبرو نشده اند و همین تفاوت های كوچك و ناچیز سبب شده است كاربران برای خریداری مجدد و صرف هزینه های گزاف در خرید گوشی تمایل چندانی نشان ندهند.
همه این مسائل سبب شده است كه خیلی از آنها وضعیت كنونی بازار جهانی موبایل را بحرانی و درحال اخطار اعلام كنند.
منبع:

1398/11/08
20:51:51
5.0 / 5
4740
تگهای خبر: اطلاعات , سایت , كاربر , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است