بازی لیزر تگ در ایران

یارانه حمایتی خرید تجهیزات آزمایشگاهی ایران ساخت بیش تر می شود

یارانه حمایتی خرید تجهیزات آزمایشگاهی ایران ساخت بیش تر می شود به گزارش لیزر تگ مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از افزایش یارانه حمایتی معاونت علمی و فناوری برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی ایران ساخت اطلاع داد.به گزارش لیزر تگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی فرد اظهار داشت: با هدف بهره مندی مراكز عضو شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی از حمایت های این نهاد، برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی، یارانه خرید این تجهیزات بیشتر می شود.
وی اضافه كرد: درصد یارانه پیشنهاد شده در این طرح، علاوه بر یارانه معمول نمایشگاه و مبالغ ذكر شده پیشین است. یعنی یارانه حمایتی خرید این تجهیزات افزایش می یابد.
اسدی فرد اظهار داشت: در این طرح پیشنهادی یارانه مراكز دولتی عضو شبكه كه جزء رتبه های یك تا صد شبكه امسال باشند و همه تجهیزات نوع یك یا دو را در نمایشگاه خریداری كنند ۱۵ درصد یارانه مازاد دریافت می كنند.
وی افزود: بر طبق این طرح، مراكز دولتی عضو شبكه كه در رتبه بالاتر از صد قرار بگیرند و همه تجهیزات نوع یك و دو را بخرند، مشمول ۱۰ درصد یارانه این طرح قرار می گیرند.
اسدی فرد تصریح كرد: مقرر است كه مراكز خصوصی عضو شبكه هم كه در رتبه یك تا صد شبكه امسال قرار دارند و همه تجهیزات نوع یك یا دو را خریداری می كنند هم ۲۰ درصد یارانه این طرح جدید را دریافت می كنند.
بنا به قول مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مراكز خصوصی عضو شبكه كه در رتبه بالاتر از صد قرار دارند و خریدار تجهیزات نوع یك و دو هستند هم مشمول ۲۰ درصد یارانه می شوند.

1398/10/18
14:39:20
5.0 / 5
4721
تگهای خبر: فناوری , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است