بازی لیزر تگ در ایران

اعلام سورپرایز وزیر ارتباطات در روز پنجشنبه

اعلام سورپرایز وزیر ارتباطات در روز پنجشنبه به گزارش لیزر تگ وزیر ارتباطات از اعلام خبری به صورت سورپرایز در روز پنجشنبه هفته جاری اطلاع داد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی امروز در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند به تفاهم نامه منعقد شده میان شهرداری و وزارت ارتباطات در سال قبل اشاره نمود و اضافه كرد: این تفاهم نامه درباره استفاده از هوشمندسازی تهران برای تبدیل این شهر به شهری امن بود كه لزوم ها و الزاماتی برای اجرایی شدن آن وجود داشت كه با كمك طرفین محقق شد.
وی اضافه كرد: امروز اگر هوشمند مدیریت نكنیم، اساسا موثر نخواهیم بود. خوشبختانه توانستیم بازاری برای كسب و كارهای شهری به صورت الكترونیك اجرایی نماییم. در حقیقت تفاهم نامه میان وزارت ارتباطات و شهرداری تهران یكی از فعال ترین تفاهم نامه های میان دستگاه ها بوده كه با تلاش دو طرف به سرانجام رسیده است.
وی افزود: ثمره این تلاش در چارچوب این تفاهم نامه این بوده كه اگر امروز كسی به آتش نشانی تلفن كند و در آن شرایط هیجانی نتواند آدرس و نشانی را اعلام نماید، ما بوسیله زیر ساخت های الكترونیك می توانیم محدوده فرد را به آتش نشانی اعلام نماییم، از این طریق خیلی از مشكلات در این عرصه حل و فصل شده است.
وزیر ارتباطات اشاره كرد: ما امروز درگیر ویز نیستیم و شركت های قدرتمندی داریم كه حتی داده های بهتر از شهرداری دارند. اما باید یاد بگیریم چگونه برای گرفتن این اطلاعات با این شركت ها گفت و گو و مذاكره نماییم.
آذری جهرمی اشاره كرد: بزرگی ما به جایگاه ما نیست بلكه به نوع و شكل خدماتی است كه می خواهیم ارائه نماییم. امروز فضای استارتاپی كشور بجای رسیده كه اشراف و تحلیل آنها بر اطلاعات از ما قوی تر است پس باید تغییر شیوه و نگرش داشته باشیم. تا بتوانیم از ظرفیت ها بهره بگیریم.
وی افزود: امیدوارم شهرداری تهران نیز تا اختتام امسال مانند بعضی از دستگاه های دیگر قبوض كاغذی خودرا بطور كامل حذف نمایند البته هم اكنون قسمتی از آنها را حذف كرده اما امیدواریم تا آخر سال بطور كامل این قبوض حذف شود.
وی اشاره كرد: اقدامات ارزشمندی در حوزه هوشمندسازی مدیریت انجام گرفته و شهرداری نیز درباب آزادسازی اطلاعات به خوبی عمل كرده است. ما شعار ندادیم و عمل كردیم مدیریت هوشمند شهری امروز از حوزه زیر ساخت عبور كرده و باید مشاركت بین دستگاهی مورد توجه قرار گیرد. ما بعنوان قسمتی از دولت مسئولیت های داریم كه انجام خواهیم داد اما هر یك از دستگاه ها نیز باید مسئولیت های خودرا انجام دهند.
وزیر ارتباطات با اشاره به این كه در پروسه هوشمندسازی پست در چارچوب برنامه پست پلاس تا آخر سال هوشمند سازی پست صورت خواهد گرفت، اظهار نمود: 200 موتور برقی و 50 دوچرخه برقی به ناوگان پست اضافه خواهد شد همین طور 10 ماشین برقی نیز آمادگی داریم در شركت دانش بنیان ایرانی خریداری نماییم البته امیدواریم ناجا نیز مجوز پلاك به این خودرو ها را بدهد. به هر ترتیب ما مشتری خریداری هستیم.
وی اشاره كرد: باید برای نسل آینده در حوزه محیط زیست فكری نماییم و آنرا اجرایی نماییم اساسا چاره ای جزو این نیست. همه ما در هوای آلوده در این چند روزه محبوس بودیم. كره زمین را باید برای آیندگان به ارث بگذاریم.
وزیر ارتباطات در بخش دیگری از صحبت های خود از اعلام یك خبر به صورت سورپرایز در روز پنجشنبه اشاره نمود و اضافه كرد: روز پنجشنبه یك سورپرایز ویژه داریم كه توسط شبكه های اجتماعی اطلاع رسانی می نماییم.
وی افزود: امسال سالی است كه بعد از آماده سازی زیر ساخت های شهری باید بر تعامل بین دستگاهی تمركز داشته باشیم. تمام دستگاه های كه مسئولیت دارند باید دراین زمینه كمك كنند و شهرداری نیز فعالانه با حمایت شورای شهر در این عرصه كار كنند.1398/09/18
13:51:47
5.0 / 5
4317
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است