بازی لیزر تگ در ایران

زمان موردنیاز برای صدور كارت سوخت اعلام گردید

زمان موردنیاز برای صدور كارت سوخت اعلام گردید به گزارش لیزر تگ مدیر برنامه ریزی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی از دریافت روزانه بیشتر از ۷۰ هزار درخواست كارت سوخت المثنی و صدور روزانه نزدیك به ۵۰ هزار كارت سوخت برای متقاضیان اطلاع داد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، شهرام رضایی اظهار نمود: به صورت میانگین روزانه ۷۰ تا ۸۰ هزار درخواست كارت سوخت المثنی ثبت می شود، این در شرایطی است كه تا قبل از اعلام سهمیه بندی بنزین با وجود تاكیدهای شركت ملی پخش فرآورده های نفتی روزانه ۵ هزار درخواست در سامانه ثبت می شد.
وی با اشاره به این كه از آغاز روز جمعه (۲۴ آبان ماه) تا روز شنبه (۹ آذرماه) نزدیك به ۸۰۰ هزار درخواست كارت سوخت المثنی دریافت كرده ایم، اظهار داشت: ظرفیت تولید و صدور كارت سوخت المثنی در شرایط عادی روزانه ۳۰ هزار كارت سوخت است، اما زیرساخت های ما آمادگی ارتقای این عدد تا رقم ۵۰ هزار عدد را هم دارد كه الان با كل ظرفیت در حال تولید و صدور هستیم.
مدیر برنامه ریزی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی تصریح كرد: با گذشت نزدیك به دو هفته از اعلام طرح سهمیه بندی بنزین تعداد درخواست های كارت سوخت المثنی كاهش نیافته است و همچنان روزانه بیشتر از ۶۰ هزار تقاضا در سیستم ثبت می شود.
بنا بر اعلام وزارت نفت، رضایی، زمان موردنیاز برای صدور كارت سوخت متقاضیان را در شرایط عادی حدود دو تا سه هفته اعلام نمود و اظهار داشت: این زمان با افزایش تعداد تقاضاها بعد از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، به حدود یك ماه و نیم افزایش یافته است.
وی ادامه داد: با عنایت به اینكه سهمیه خودرو های شخصی و موتورسیكلت ها تا ۶ ماه آینده در كارت سوخت وسایل نقلیه قابل ذخیره است، هموطنان عزیز در اینباره نگرانی نداشته باشند.
شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای در خردادماه امسال اعلام نمود كه عرضه بنزین به خودرو ها از ۲۰ مردادماه امسال فقط با عرضه كارت هوشمند سوخت انجام می شود. این شركت در اولین ساعت روز جمعه، ۲۴ آبان ماه با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود كه برپایه مصوبه شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، سهمیه بندی بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز شروع شد. متقاضیان دریافت كارت هوشمند سوخت المثنی می توانند درخواست خویش را از راه رفتن به پلیس +۱۰ یا سامانه epolice.ir به ثبت برسانند.1398/09/12
22:49:41
5.0 / 5
4659
تگهای خبر: تولید , خودرو , شركت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است