بازی لیزر تگ در ایران

ریزش بیت كوین تمامی ندارد

ریزش بیت كوین تمامی ندارد به گزارش لیزر تگ ارزش بیت كوین در بازارهای جهانی به زیر ۸۰۰۰ دلار رسید.


به گزارش لیزر تگ به نقل از بیزینس اینسایدر، در معاملات امروز بازارهای ارزهای دیجیتالی، ارزش بیت كوین به ۷۶۴۵.۲۴ دلار رسید كه یكی از كمترین ارزش های ثبت شده برای این ارز محبوب دیجیتالی در طول پنج ماه اخیر به حساب می آید. از اواخر ماه ژوئن كه ارزش بیت كوین به اوج خود رسید، ارزش این ارز حدود یك سوم كاهش پیدا كرده است و این مسئله سبب افزایش نگرانی ها از ریزش شدید بازار ارزهای دیجیتالی شده است.
به قول فعالان بازارهای مالی، بالا رفتن خطر ها و تنش های جهانی سبب شده تا معامله گران تمایل بیش تری به خرید دارایی های امن نظیر طلا داشته باشند. این هفتمین روز ریزشی متوالی ارزهای دیجیتالی در بازارها بود.
ماركوس سوانپوئل- مدیر موسسه "لونا" - اظهار داشت: تغییر استراتژی سرمایه گذاری در طبقات مختلف سبب اعمال فشار بسیار سنگینی به ارزهای دیجیتالی در ایام اخیر شده است و همین مسئله هم بار دیگر سبب حاكم شدن رویكرد احتیاطی در بازار شده است.
علاوه بر بیت كوین ارزش دیگر ارزهای دیجیتالی هم با سقوط های سنگینی همراه بود تا جایی كه ارزش اتریوم با كاهش ۸.۴۲ درصدی به ۱۵۹.۸۸ دلار، ارزش بیت كوین كش با كاهش ۷.۰۵ درصدی به ۲۲۵.۱۸ دلار، ارزش لایت كوین با كاهش ۵.۳۵ درصدی به ۵۱.۰۹ دلار، ارزش استلار با كاهش ۴.۵۸ درصدی به ۰.۰۶۰ دلار، ارزش مونرو با كاهش ۶.۸۱ درصدی به ۵۳.۸۰ دلار، ارزش دش با كاهش ۴.۶۶ درصدی به ۶۰.۴۲ دلار و ارزش زد كش با كاهش ۶.۴۵ درصدی به ۳۱.۲۲ دلار رسید.
جف دورمان- مدیر بخش سرمایه گذاری در موسسه " آركا است منیجمنت" - اظهار داشت: حجم معاملات در سطح پایینی باقی مانده و پول جدیدی هم به بازار تزریق نشده است. به نظر می آید هم اكنون بازار ارزهای دیجیتالی قافیه را به بازار ارز و طلا باخته است. تا زمانی كه تنش های ژئوپلتیكی و ریسك های موجود بر سر راه اقتصاد جهانی به میزان قابل توجهی باقی مانده باشد، نباید انتظار تغییر روند قابل ملاحظه ای در بازار معاملات ارزهای دیجیتالی را داشته باشیم.
منبع:

1398/09/03
09:49:23
5.0 / 5
4242
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است