بازی لیزر تگ در ایران

انگشتری برای پاسخ به موبایل

انگشتری برای پاسخ به موبایل به گزارش لیزر تگ به تازگی انگشتری تولید شده است كه كاربر می تواند به كمك آن به تماس های تلفنی خود پاسخ دهد و نوتیفیكیشن های موبایل خود را كنترل نماید. برای این كار كافی است كاربر انگشتش را كنار گوش قرار دهد.


شركت Sgnl انگشتری به نام Orri ساخته كه به كاربر اجازه می دهد به وسیله آن تماس تلفنی پاسخ دهد و حتی نوتیفیكیشن های خود را كنترل كند.این انگشتری مجهز به فناوری «استخوان هدایت»( bone conduction) است. در حقیقت فناوری مذكور ارتعاشاتی را به انگشتر موجود در دست كاربر می فرستد. این فرایند شبیه سازی فعالیت استخوان های كوچكی در گوش است كه مسئولیت شنوایی را برعهده دارند.
این فناوری قبلا درون هدفون و كلاه ایمنی دوچرخه نیز به كار رفته بود. كاربران این دستگاه ها می توانند به موسیقی گوش كنند یا هنگام پاسخ دادن به یك تماس به سروصدای محیط نیز گوش كنند. Orii از این فناوری در كوچكترین دستگاه موجود استفاده كرده است. این انگشتر به وسیله بلوتوث با موبایل یكپارچه می شود. كاربرمی تواند بدون نیاز به تلفن هوشمند خود، نوتیفیكیشن هایش را كنترل و پیام هایش را پاسخ دهد. هنگامیكه با فرد تماس گرفته می شود، انگشتر می لرزد و یك چراغ ال ای دی روشن می شود. برای پاسخ به تماس نیز كافی است كاربر انگشتش را روی گوشش بگذارد. به گفته گروه سازنده، كیفیت صوت در این فناوری خوب است. همچنین در انگشتر دو میكروفون وجود دارد تا فرد بتواند علاوه برشنیدن، با مخاطب خود صحبت نیز كند. از این میكروفون ها برای ارسال پیام صوتی از طریق سیری یا دستیار شخصی گوگل نیز می توان استفاده كرد.علاوه برآن انگشتر مجهز به یك اپلیكیشن موبایل است. كاربر در این اپلیكیشن می تواند دریافت نوتیفیكیشن های مشخصی را به وسیله انگشتر تعیین كند.
 

1396/05/03
23:34:00
5.0 / 5
5927
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است