بازی لیزر تگ در ایران
نماینده اردبیل:

چرا فضای مجازی را بستید كه هزینه هنگفت استفاده از فیلترشكن را متقبل شوید؟

چرا فضای مجازی را بستید كه هزینه هنگفت استفاده از فیلترشكن را متقبل شوید؟ به گزارش لیزر تگ نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: شورای هماهنگی اقتصادی كشور باید به جای تصمیمات لحظه ای مانع واردات محصولاتی شود كه امكان تولید آن در داخل وجود دارد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، رضا كریمی در جلسه علنی نوبت بامداد امروز (یكشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریك حلول ماه ربیع الاول و تبریك پیشاپیش روز 13 آبان اظهار داشت: تحقق عدالت بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود. در كنار هشیاری در مقابل دشمنان استعمارگر غرب و شرق باید مراقب دشمن اصلی امروز یعنی ناعدالتی و تبعیض باشیم. درد تبعیض و ناعدالتی از درد فقر و نداری بیشتر است ناعدالتی در توزیع امكانات آموزشی، فرهنگی، درمانی و خدمات رفاهی باورها و اعتقادات را می سوزاند؛ كمر شرافت را می شكند و باعث فروپاشی بنیان های اجتماعی و سیاسی خواهد شد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی اختلاف طبقاتی را غیر طبیعی خواند و اظهار داشت: تبعیض ها طبیعی نیستند سیاسی هستند. شرایط سیاسی سبب بروز ناعدالتی و تبعیض شده است هیچ كدام از ما نباید به قیمت ظلم به دیگران كسب منفعت نماییم. بلكه باید به جای بی توجهی به تعبیض ها در جهت ریشه كن كردن آنها تلاش نماییم. زیبنده نظام اسلامی نیست كه در ایجاد زیر ساخت های اقتصادی و عمرانی با عدالت برخورد نكرده و یا در پرداخت های بین سازمانی عدالت رعایت نشود.
این عضو كمیسیون كشاورزی مجلس در مورد پرداخت های سازمانی تصریح كرد: سازمانی همچون وزارت آموزش و پرورش كه عهده دار وظیفه خطیر تعلیم و تربیت است و یا پرسنل وزارت جهاد كشاورزی كه وظیفه حمایت و هدایت تولید كنندگان را دارد با مساله ناعدالتی در پرداخت مواجهند. این در شرایطی است كه شركت ها و موسسات دیگر حقوق چند برابری دریافت می كنند.
كریمی با بیان این كه «این روزها همه از جنگ اقتصادی حرف می زندند» اظهار نمود: در بین این افراد مدیرانی كه در به وجود آمدن وضعیت فعلی سهیم هستند می درخشند. این كشور مدیرانی می خواهد كه كار كنند نه حرافی. مدیرانی نمی خواهیم كه برای افتتاح یك پروژه خیز بردارند و دنبال دوربین باشند. كشور چقدر باید برای دیده شدن این افراد هزینه پرداخت كند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی ضمن تاكید به شیوه مدیریتی حضرت علی (ع) اظهار داشت: مگر می شود رزمندگانی در جنگ سخت اقتصادی برای آزاد كردن محور عملیاتی روی مین بروند و افرادی كه در روز روشن درآمد ناصواب كسب كنند و امكانات آن چنانی برای خود فراهم كنند؟ قرارگاه اقتصادی كشور، ساختار اقتصادی جدید فرماندهان متخصص و جوانان با انگیزه و برنامه مدون اقتصادی دقیق می خواهد.
كریمی ضمن تاكید به برنامه دقیق اقتصادی اظهار نمود: باید با اصلاح نظام مالیاتی و بانكی، جراحی كامل اقتصاد را آغاز كرده و از عناصر فاسد كننده اقتصاد پیشگیری نماییم. مگر می شود با همین روند كنونی و سودهای مركب كثیف شرایط اقتصادی را تغییر دهیم؟ 40 سال است كه كالاهایی را وارد و به واسطه آن ارز و سرمایه از كشور خارج می نماییم. شورای هماهنگی اقتصاد كشور باید به جای تصمیمات لحظه ای و شبانه روزی مانع صادرات محصولاتی شود كه امكان تولید آن در داخل وجود دارد. این كار را می توان با وارد كردن تكنولوژی و دستگاه های سازنده تسهیل كرد.
كریمی در انتها نطق خود خطاب به وزیر ارتباطات اظهار داشت: به جای اظهارنظرهای شائبه آور شرایطی را فراهم كنید كه از فرایند تخلف شركت های خاص پرده برداری شود. چرا فضای مجازی را بستید كه هزینه هنگفت استفاده از فیلترشكن را متقبل شوید؟1398/08/12
23:08:53
5.0 / 5
4168
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است