بازی لیزر تگ در ایران
با ۶۰۰ حالت مختلف صورت؛

استارت آپ روسی كه ظاهر افراد را شبیه سازی می كند

استارت آپ روسی كه ظاهر افراد را شبیه سازی می كند به گزارش لیزر تگ یك استارت آپ روسی ربات انسان نمایی ساخته كه مجهز به هوش مصنوعی است و ظاهر افراد را شبیه سازی می كند. این ربات می تواند ۶۰۰ حالت مختلف صورت را نشان دهد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از دیلی میل، یك استارت آپ روسی نمونه جدیدی از ربات های انسان نما ابداع كرده كه بازار هدف آن كسب و كارهایی با محوریت خدمات مشتری مانند فرودگاه ها، بانك ها و موزه ها است. این شركت «پروموبات» نام دارد و در ایالت پنسیلوانیا فعال است. این ربات «ربو - سی(Robo-C )» نام دارد و اولین ربات نسان نمای جهان است كه نه تنها ظاهر فرد را شبیه سازی می كند بلكه قابلیت یكپارچه شدن در فرایندهای تجاری را دارد. «ربو- سی» طوری طراحی شده تا بتواند حالات صورت انسان را تقلید كند و می تواند چشمان، ابروها، دهان و بقیه ماهیچه های صورت خویش را به وسیله ۱۶ قطعه متحرك، تكان دهد. همینطور این ربات می تواند ۶۰۰ حالت مختلف صورت را نشان دهد. در كنار این موارد ربات مذكور می تواند به صورت مستقیم با كاربران صحبت كند و مجهز به سیستم هوش مصنوعی حاوی ۱۰۰ هزار ماژول برای سخن گفتن است.
هزینه ساخت این ربات با عنایت به گزینه های انتخابی شخصی سازی هر مشتری بین ۲۰ تا ۵۰۰ هزار دلارتخمین زده می شود. هم اكنون ۴ سفارش برای ساخت «ربو-سی» ثبت شده كه یكی از آنها برای همكاری با اسكن پاسپورت در یك مركز خدمات دولتی است. یكی دیگر از این سفارش ها برای یك نمایشگاه ربات ارسال می شود. دو سفارش دیگر هم برای خانواده خاورمیانه ای است. این ربات ها شبیه مادر و پدر خانواده ساخته می شوند.

1398/08/11
11:10:42
5.0 / 5
4632
تگهای خبر: استارت آپ , خدمات , ربات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است