بازی لیزر تگ در ایران

تاكید پلیس بر ضرورت احراز هویت افراد در سایت های خرید و فروش كالا

تاكید پلیس بر ضرورت احراز هویت افراد در سایت های خرید و فروش كالا به گزارش لیزر تگ رئیس پلیس فتای تهران بزرگ ضمن اخطار به شهروندان درباره سایت های خرید و فروش كالا، اظهار نمود: این سایت ها باید احراز هویت كرده و فرد عرضه كننده كالا را معرفی كنند.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، سرهنگ تورج كاظمی در یك برنامه رادیویی درباره سایت عای خرید و فروش ملك و خودرو و كالا، اظهار داشت: با درخواستی كه از دادستانی داشتیم، باید نسبت به برخورد قانونی با این سایت ها اقدام گردد و در صورتی كه امكانات و مقدورات لازم را ایجاد نكنند و امنیت این حوزه برقرار نگردد، برخورد قانونی صورت گیرد.
وی منظور از امنیت را اینگونه بیان كرد: كاربران باید قابل شناسایی بوده و مواردی كه سبب التهاب بازار می شود، مسدود گردد و این موارد در سایت ها درج نشود.

به قول سرهنگ كاظمی، در صورت درج هرگونه آگهی كاربر باید قابل شناسایی و معرفی به مراجع قانونی باشد.
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ این را هم اظهار داشت: ما از این كسب و كارها حمایت كرده و دنبال بستر مناسبی هستیم كه فعالیت برای اینگونه سایت ها فراهم گردد؛ كاربران هم باید به نحو شایسته از آن بهره ببرند.

سرهنگ كاظمی تصریح كرد: به هیچ عنوان دنبال حذف یا جایگزین نیستیم ولی با عنایت به عملكرد این سایت ها باید تمهیداتی اتخاذ شود تا مشكلات و نقصها قانونی برطرف شود و امكان استفاده كاربران را به نحو احسن فراهم آورند.
وی با اشاره به اینكه سایت هایی نظیر دیوار و شیپور برای ادامه كار باید نقصها را برطرف كنند، اظهار داشت: این سایت ها باید احراز هویت كرده و فرد عرضه كننده كالا را معرفی كنند. خواست مراجع قضایی و پلیس تنها احراز هویت است و اعلام می شود این فرد حتی اگر سوء یا حسن نیت دارد، باید برای پلیس شناسایی گردد و ما اقدام خاص دیگری نیاز نداریم.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ همینطور در پاسخ به این سؤال كه احراز هویت در كجا باید صورت گیرد، اظهار داشت: فردی كه تصویر كالا را آپلود می كند، باید مشخص باشد چه كسی است تا كاربران فریب نخورند.1398/07/29
23:22:45
5.0 / 5
4371
تگهای خبر: خودرو , سایت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است