بازی لیزر تگ در ایران
در استرالیا و نیوزلند؛

هوش مصنوعی پیتزای یك رستوران را تایید می كند

هوش مصنوعی پیتزای یك رستوران را تایید می كند لیزر تگ: رستوران های زنجیره ای دومینو یك سیستم مجهز به هوش مصنوعی و دوربین بالاسری ابداع كرده تا كیفیت پیتزاهایی كه كاركنان می پزند را بررسی كند و در صورت خطا به آنها آگهی دهد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از دیلی میل، رستوران های« دومینوز پیتزا» در استرالیا و نیوزلند اخیرا از ابزاری نوین برای ردیابی عملكرد كارمندانشان استفاده می نمایند. سیستم DOM Pizza Checker كه اولین بار در سال ۲۰۱۷ میلادی رونمایی گردید، از ماه آگوست در چند رستوران به كار گرفته شده است.
DOM Pizza Checkerبه وسیله یك دوربین بالاسری فعال می شود كه به نرم افزار یادگیری ماشینی متصل است. این نرم افزار عملكرد كارمندان هنگام آماده سازی و پخت پیتزا را رصد می كند. دوربین تصویری زنده پیتزای در حال تهیه را با تصویر پیتزای سفارشی مقایسه می كند و الگوریتم پیتزای در حال تهیه و پخت را ارزیابی می نماید. این بدان معنا است كه میزان خمیر دور پیتزا، میزان پنیر، تناسب مواد پیتزا و حتی دمای آن نیز اندازه گیری می شود.
از طرف دیگر اگر DOM Pizza Checker تشخیص دهد پیتزا مطلوب نمی باشد، بطور صوتی به كارمندان آگهی داده می شود. سخنگوی این رستوران های زنجیره ای می گوید: این سیستم برای آموزش كارمندان و ارتقای كیفیت محصولات ابداع شده است و نه تنبیه افرادی كه اشتباه می كنند. هدف اصلی این استراتژی ارتقای كارآمدی و كاهش هزینه ها است.


منبع:

1398/07/26
18:57:54
5.0 / 5
4536
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است