بازی لیزر تگ در ایران

فراخوان جایزه دانشمند جوان انسان و كره مسكون یونسكو منتشر گردید

فراخوان جایزه دانشمند جوان انسان و كره مسكون یونسكو منتشر گردید لیزر تگ: سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (UNESCO) برای جایزه با عنوان دانشمند جوان انسان و كره مسكون (MAB) فراخوان داده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از مركز همكاریهای علمی و بین المللی وزارت علوم، سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (UNESCO) برای جایزه با عنوان دانشمند جوان انسان و كره مسكون (MAB) فراخوان داده است. این جایزه به منظور تشویق دانشمندان جوان كشورهای در حال توسعه برای تحقیق درباب مسائل در رابطه با ذخیره گاه های زیست كره و همین طور تبادل اطلاعات و تجربیات بین دانشمندان نسل جدید، است.
متقاضیان دریافت جایزه باید تا ۳۵سال سن داشته باشند و پروژه های بین بخشی در رابطه با ذخیره گاه های زیست كره را برای جایزه دانشمند جوان انسان و كره مسكون پیشنهاد دهند. این پروژه ها باید حداكثر تا مدت دو سال صورت گیرد. مبلغ این جایزه حدود ۵۰۰۰دلار است.
داوطلبان واجد شرایط تا هشتم آذرماه سال جاری فرصت دارند تا فرم تكمیل شده و رزومه خودرا به گروه علوم كمیسیون ملی یونسكو ایران به نشانی الكترونیكی sc.irunesco@gmail.com ارسال نمایند. علاقمندان می توانند برای دریافت فرم مربوطه به لینك https: //en.unesco.org/mab/awards#young-scientists بازگشت كنند.منبع:

1398/07/22
18:39:56
5.0 / 5
3935
تگهای خبر: آموزش , اطلاعات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است