بازی لیزر تگ در ایران
با كامنت انگلیسی

می توان از بلاك اینستاگرام خارج شد؟

می توان از بلاك اینستاگرام خارج شد؟ به گزارش لیزر تگ خیلی از كاربران اینستاگرام زمانی كه بلاك می شوند، درخواست می كنند كه برایشان كامنت انگلیسی بگذارید، در حالیكه این كار هیچ تاثیری در رفع بلاك ندارد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، این روزها برای برخی كاربران سوال شده است كه چرا توسط اینستاگرام بلاك شدند و نمی توانند پستی را لایك كنند و همینطور جایی كامنت و پست بگذارند و این كه چطور می توانند از این وضعیت بیرون بروند. در این راستا، علی اصغر زارعی -كارشناس ارشد مدیریت سیستم های اطلاعات- در گفتگو با ایسنا اظهار نمود كه برای خارج شدن از بلاك اینستاگرام هیچ راهی وجود ندارد، مگر این كه تا تاریخی كه اینستاگرام اعلام نموده، صبر كنید.
وی با اشاره به دلایلی كه می تواند منجر به بلاك شدن توسط اینستاگرام شود، اظهار داشت: اینستاگرام مانند سایر شبكه های اجتماعی، قوانینی دارد كه باید رعایت كنید. مثلا اگر شما یك كامنت را با متن تكراری به دفعات بگذارید یا افراد زیادی را در كامنت ها منشن كنید، همچنین اگر از اپلیكیشن های جانبی مانند فالوئریاب، لایك بگیر و غیره استفاده كنید، با عنایت به ناامن بودن این برنامه ها، اینستاگرام شما را بلاك می كند. یا به علت فالو و آنفالو كردن تعداد زیادی اكانت در طول روز، اكانت شما توسط اینستاگرام بلاك می شود.
این كارشناس فناوری اطلاعات درباره چاره هایی كه برای خروج از بلاك توسط اینستاگرم عرضه می شود، توضیح داد: بعضی ها پیشنهاد می دهند كه زیر پستشان كامنت انگلیسی بگذارید یا موارد مشابه، اما باید بدانید كه هیچ كدام از این چاره ها كارساز و درست نیست و هیچ تاثیری هم ندارد تا این كه از بلاك اینستاگرام خارج شوید.
وی افزود: برای خارج شدن از بلاك اینستاگرام هیچ راهی وجود ندارد جز این كه تا تاریخی كه خود اینستاگرام به شما اعلام نموده است، صبركنید تا محدودیت حساب شما به پایان برسد. ازاین رو سفارش من به شما این است كه چند روزی را در اینستاگرام هیچ فعالیتی انجام ندهید تا زمان محدودیت برای اكانت شما تمام شود.
كارشناس ارشد مدیریت سیستم های اطلاعات همینطور تصریح كرد: اگر فكر می كنید اكانت شما بی جهت بلاك شده است، وقتی پستی را لایك می كنید برایتان پیام اخطار می آید كه آنجا از راه گزینه Tell Us می توانید این مورد را به پشتیبانی اینستاگرام گزارش كنید.


1398/07/06
18:27:05
5.0 / 5
4183
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است