بازی لیزر تگ در ایران

اطلاعات تازه در مورد گوشی تاشوی اپل

اطلاعات تازه در مورد گوشی تاشوی اپل به گزارش لیزر تگ اپل اختراع جدیدی را به ثبت رسانده كه نشان داده است برنامه های این شركت برای تولید گوشی با نمایشگر تاشو و با فناوری های پیشرفته جدی است.


به گزارش لیزر تگ به نقل از آسین ایج، اپل كه اخیرا مدلهای جدید گوشی آیفون خویش را عرضه نموده، می خواهد در آینده نزدیك مدلی از آیفون با نمایشگر تاشو را هم عرضه نماید. بر مبنای حق اختراع تازه ثبت شده اپل در اداره علایم تجاری و ثبت اختراعات آمریكا، گوشی آیفون تاشو دارای نمایشگری منعطف بوده و در آن از یك سنسور فشارسنج خاص برای پیشگیری از صدمه دیدن نمایشگر در زمان قرار گرفتن دو بخش آن بر روی یكدیگر استفاده شده است.
اپل از سال ۲۰۱۱ در حال برنامه ریزی برای تولید گوشی تاشو است و اختراع های گوناگونی را هم در این زمینه به ثبت رسانده است. البته این شركت برای مخفی كردن برنامه های خود در این زمینه هم به شدت در تلاش است. برای اتصال دو بخش نمایشگر این گوشی تاشو از یك لولا استفاده می شود و یك مدار كنترل خاص تغییر موقعیت دو بخش نمایشگر را بررسی می كند تا در صورت تغییر وضعیت، گوشی به وضعیت عملیاتی بازگردد. از همین ابزار برای تغییر وضعیت نمایش داده ها بر روی نمایشگر در زمان تازدن آن هم استفاده می شود.

1398/06/26
15:30:39
5.0 / 5
4223
تگهای خبر: اپل , اطلاعات , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است