بازی لیزر تگ در ایران

بوت كمپ تخصصی توسعه طراحی نرم افزار برگزار می گردد

بوت كمپ تخصصی توسعه طراحی نرم افزار برگزار می گردد به گزارش لیزر تگ بوت كمپ تخصصی توسعه طراحی نرم افزار با هدف فرهنگ سازی و توسعه فناوریهای حوزه برنامه نویسی برگزار می گردد.به گزارش لیزر تگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بوت كمپ با حمایت ستاد فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی و ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ۱۶ مهر ماه تا ۲۲ آبان ماه سال جاری برگزار می گردد.
این بوت كمپ پروژه ای ذیل اكوسیستم كار آفرینی اقتصاد دیجیتال است. این اكوسیستم با هدف آموزش افراد علاقه مند به حوزه طراحی نرم افزار و فراهم كردن بستری برای اشتغال آنها برگزار می گردد.
این اكوسیستم از سه بخش «بوت كمپ»، «اپ بازار» و «هاب صادرات» تشكیل شده است. این رویداد به افراد این امكان را می دهد كه بعد از یادگیری و حضور در این دوره فشرده، وارد بازار كار شوند.
در این رویداد نوآورانه، مباحثی چون «آموزش محیط ادوب انیمیت و اجرای گرافیك»، «انیمیشن و فریم»، «كلاس object و كدنویسی»، «راه اندازی و تست»، «كدنویسی با Ide های مفید، «استفاده از مهارت های وب سرویس، متن، عكس و پاراگراف و غیره آموزش داده می شود.

1398/06/18
13:03:39
5.0 / 5
3949
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است