بازی لیزر تگ در ایران
دستور نخست وزیر انگلیس

تجهیز فرودگاه ها به اسكنر تشخیص چهره هوشمند

تجهیز فرودگاه ها به اسكنر تشخیص چهره هوشمند لیزر تگ: نخست وزیر انگلستان، روز گذشته دستور داد تا همه فرودگاه های این كشور تا دسامبر 2022 میلادی مهلت دارند تا تجهیزات خودرا به جدیدترین اسكنر بیومتریك تشخیص چهره ارتقا دهند.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلستان، روز گذشته هم زمان با سایر اظهارات خود دستور داد تا تمامی فرودگاه های انگلستان تا اختتام ۲۰۲۲ میلادی فرصت خواهند داشت تجهیزات شناسایی مسافران خودرا به جدیدترین اسكنرهای سه بعدی تشخیص چهره ارتقا دهند.
طبق گزارش رویترز، اسكنرهای تشخیص چهره و هویت مسافران در فرودگاه به متولیان فرودگاه های بین المللی كه میزبان حجم زیادی از مسافران در روز هستند، اجازه می دهد تا با كمترین سرعت ممكن و بدون نیاز به چك و بازرسی كردن گذرنامه مسافران و چهره آنان توسط ماموران فرودگاهی، هویت آنها را شناسایی كنند. این امر از ایجاد خطای انسانی و احتمال بروز مشكلات و خطرات بعد از آن پیشگیری خواهدنمود.
فناوری مذكور از سیستم ورود و خروج بیومتریك پشتیبانی می كند و بوسیله دوربین های فوق پیشرفته و هوشمندی كه در فواصل مختلف و در گیت ورودی فرودگاه نصب شده اند، به احراز هویت مسافران اقدام می كند. كشورهای بسیاری الان در حال نصب و تجهیز فرودگاه های بین المللی خود به فناوری تشخیص هویت مسافران و اسكنرهای هوشمند هستند.
منبع:

1398/06/03
15:23:06
5.0 / 5
4627
تگهای خبر: دوربین , فناوری , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است