بازی لیزر تگ در ایران
رئیس جهاد دانشگاهی كشور:

جهاد دانشگاهی بدنبال الگوسازی در توسعه پایدار می باشد

جهاد دانشگاهی بدنبال الگوسازی در توسعه پایدار می باشد به گزارش لیزر تگ رئیس جهاد دانشگاهی كشور اظهار داشت: جهاد دانشگاهی با اجرای طرح های شاخص علمی، تحقیقاتی و پژوهشی به دنبال الگوسازی توسعه پایدار در كشور است.


به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، حمیدرضا طیبی ظهر یكشنبه در مراسم آغاز عملیات ساخت مجتمع تحقیقاتی، درمانی و آموزشی جهاد دانشگاهی استان قزوین در شهرك مینودر تصریح كرد: توسعه علمی، فن آورانه و آموزشی، اشتغال از شاخصهای پیشرفت در كشور است و در جهاد دانشگاهی كوشیده ایم توان كشور در این بخش ها را نوسازی نماییم و بگوییم در همه عرصه ها قادر به پیشرفت هستیم. طیبی بیان كرد: برنامه مهم جهاد دانشگاهی الگوسازی در توسعه پایدار می باشد و همه واحدهای دانشگاهی در سراسر كشور باید بر مبنای نیازهای ملی و مزیت های بومی وارد كارهای تحقیقاتی شاخص شوند.
رئیس جهاد دانشگاهی كشور خاطرنشان كرد: داشتن فضای كالبدی مناسب در این شرایط ضروری می باشد تا كارهای تحقیقاتی به نتیجه برسد و قزوین هم هر چند به علت نزدیكی به تهران مورد غفلت واقع شده بود اما ظرفیت های موجود آن باعث شد تا یك مركز بزرگ تحقیقاتی را در آن راه اندازی نماییم. طیبی بیان كرد: باید زیرساخت های لازم برای اجرای برنامه های علمی و فنآورانه در كشور و استان های مستعد مهیا شود و قزوین در این میان توان بالایی دارد و می تواند در عرصه های پزشكی، صنعتی و كشاورزی طرح های مهمی را اجرایی كند. وی تصریح كرد: در استان قزوین با كمك خیرین، استاندار محترم می توان ظرفیت جهاد دانشگاهی را شكوفا كرد و در راه تأمین نیازها گام برداشت. در ادامه كلنگ ساخت مجتمع تحقیقاتی، درمانی و آموزشی جهاد دانشگاهی استان قزوین به زمین زده شد.
این مجتمع در زمینی به مساحت ۲۱۶۲ متر مربع و ۸۶۹۸ متر زیربنا در ۵ طبقه طبقه ایجاد می شود و دارای بخش های شیمی درمانی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی، درمانگاه ناباروری، مركز جامع توانبخشی، مامو گرافی، طب تسكینی، بخش های آموزشی و پشتیبانی است كه توسط سازمان بسیج سازندگی و نظارت دفتر فنی استانداری و جهاد دانشگاهی با ۲۵ میلیارد تومان اعتبار در مدت سه سال ایجاد می شود.1398/05/06
13:47:24
5.0 / 5
4198
تگهای خبر: آموزش , بدن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است