بازی لیزر تگ در ایران
در سوال از وزیر ارتباطات

نگهبان سلامی: آنتن دهی خطوط همراه اول و ایرانسل با مشكل مواجه می باشد

نگهبان سلامی: آنتن دهی خطوط همراه اول و ایرانسل با مشكل مواجه می باشد به گزارش لیزر تگ نماینده خواف و رشتخوار با اشاره به اینكه مشكل آنتن دهی خطوط همراه اول و ایرانسل در خیلی از روستاها وجود دارد، اظهار داشت: در مراكز استان ها هم وضعیت آنتن دهی تلفن همراه بهتر نشده است و مشكلات زیاد وجود دارد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، محمود نگهبان سلامی در جلسه علنی امروز مجلس در توضیح سوال خود از وزیر ارتباطات درباره علت عدم تحقق موارد مندرج در بند ط ماده ۳ قانون وظایف و اختیارات این وزارتخانه اظهار داشت: تسهیل و تسریع دسترسی مخابرات در نقاط دورافتاده و محروم از وظایف وزارت ارتباطات است. انتظار ما این بود كه وزیر جوان به جای دل مشغولی به عرضه پیام در توئیتر، اینستاگرام و فضای مجازی به صورت میدانی در استان های مختلف كشور بخصوص در شهرستان ها و مناطق محروم حضور پیدا كند. ایشان به مراكز استان ها سفر داشته اما حضورش در مناطق محروم كمرنگ بوده است.
نگهبان سلامی با اشاره به اینكه خیلی از مشكلات مردم در حوزه مخابرات رفع نشده است، اظهار داشت: مشكلات آنتن دهی خطوط همراه اول و ایرانسل وجود دارد. این كاش به روستاها و مناطق محروم توجه ویژه می شد و امكانات لازم اختصاص پیدا می كرد. آنها به قدر كافی از مشكلات معیشتی رنج می برند پس چه گناهی كردند كه از حداقل امكانات ارتباطی هم برخوردار نباشند. وضعیت بگونه ای است كه در خیلی از روستاها برای مكالمات، مجبورند تلفن ثابت خویش را به سقف خانه آویزان كنند تا ارتباط برقرار شود یا اینكه به پشت بام برای صحبت و تلفن همراه بروند.
این عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با اشاره به اینكه خیلی از روستاها پس از تبدیل شدن به شهرستان هم با توسعه مخابراتی روبرو نبوده اند، اظهار داشت: وضعیت آنتن دهی تلفن همراه در مراكز استان ها بهتر نشده است كه این مشكلاتی را بوجود آورده است. در حوزه خدمات مخابراتی و پست بانك هم در دو سال گذشته پیشرفت چندانی نداشتیم به صورتی كه نیروهای مخابراتی و كارگزاران مخابرات در حالت بلاتكلیفی و بی انگیزگی هستند. مردم انتظارات بیشتری برای ارتباط اینترنت با سرعت بیشتر هستند اما شاهدیم كه در خیلی از روستاها كارهای اینترنتی تعطیل شده است.
نگهبان سلامی با انتقاد از عدم راه اندازی دولت الكترونیك در روستاها اظهار داشت: انتظار ما این است كه وزیر وارد فاز عملیاتی شود. ما در روستاها پست بانك را راه اندازی كردیم اما خیلی از روستاها ITM ندارند، حتی مجبورند یارانه شان را از دستگاه های موجود در شهرها دریافت نمایند.
او در آخر اظهار داشت: باوجود تاكید برنامه ششم برای آموزش الكترونیك این اتفاق رخ نداده است. حالا به علت عدم توسعه زیرساخت های مخابراتی و به دنبال آن عدم ایجاد اشتغال شاهد مهاجرت روستاییان هستیم.1398/03/27
19:30:40
5.0 / 5
4828
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است