بازی لیزر تگ در ایران

بررسی سوژه هوشمندسازی مدارس در كمیسیون آموزش با حضور جهرمی

بررسی سوژه هوشمندسازی مدارس در كمیسیون آموزش با حضور جهرمی لیزر تگ: سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خبر داد: در جلسه امروز وزیر ارتباطات درباب پاسخگویی به سوال آقای ادیانی حضور پیدا كرده بود. این سوال درباره هوشمندسازی مدارس به سیستم تكنولوژی های جدید بود.


حمایت میرزاده در گفت و گو با ایسنا، درباب جلسه امروز كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه امروز ابتدا میرزاده و ابطحی جهت عضویت در شورای سیاستگذاری مدارس و مراكز آموزشی و پرورشی غیر دولتی برای نمایش به صحن علنی انتخاب شدند. همین طور گزارش اعمال ماده ۲۳۴ مدارس خارج از كشور سوژه بعدی بود كه مورد بررسی قرار گرفت. در این خصوص مشخص شد در حوزه های ارزشیابی مدارك تحصیلی، ترازنامه مالی و فعالیت های عمرانی كه در بعضی از كشورها انجام شده است تخلفاتی وجود دارد. گزارش جهت نمایش به صحن قرائت شد، بعد از صحن با نظر نمایندگان مجلس این گزارش به قوه قضائیه ارجاع می شود.
وی ادامه داد: در جلسه امروز وزیر ارتباطات درباب پاسخگویی به سوال آقای ادیانی حضور پیدا كرده بود. این سوال درباره هوشمندسازی مدارس به سیستم تكنولوژی های جدید بود. بعد از توضیحات وزیر قرار شد تا سه هفته آینده جلساتی با مسئولان وزارت آموزش و پرورش و ارتباطات و نمایندگان كمیسیون آموزش در این خصوص اجرا شود.
سوژه آخری كه در كمیسیون مورد بررسی قرار گرفت بررسی تقاضای بعضی از نمایندگان در مورد تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد بود.
نمایندگان متقاضی درخواست تعویق یك هفته ای بررسی تحقیق و تفحص را در كمیسیون داشتند. مسئولان دانشگاه آزاد هم برای پاسخگویی حضور نداشتند. چنین چیزی در بخشنامه مجلس وجود ندارد. مقرر شد كه كمیسیون گزارشی را در این خصوص به هیأت رئیسه مجلس ابلاغ كند.
منبع:

1398/03/04
23:23:42
5.0 / 5
4743
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است