بازی لیزر تگ در ایران
اختلال هنگام رونمایی ؛

هدست واقعیت افزوده مایكروسافت روی صحنه كار نكرد

هدست واقعیت افزوده مایكروسافت روی صحنه كار نكرد لیزر تگ: مایكروسافت در كنفرانس سالانه توسعه دهندگان قصد داشت هدست جدید واقعیت افزوده به نام هولولنز۲ را نمایش دهد اما هنگام رونمایی اختلالی به وجود آمد و دموی مذكور پخش نشد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از دیلی میل، كنفرانس سالانه توسعه دهندگان Build شركت مایكروسافت امسال با یك اختلال شروع شد. این شركت فناوری آماده بود تا شبیه سازی های مأموریت آپولو ۱۱ را با استفاده از «هولولنز ۲» نمایش دهد. هولولنز ۲ جدیدترین هدست واقعیت افزوده این شركت است. اما اختلالاتی هنگام این رونمایی صورت گرفت.
«اندی چیكان» یكی از كارشناسان فضایی و «جان نول» سرپرست جلوه های ویژه و مدیر ارشد خلاقیت شركت Industrial Light and Magic در حالیكه هدست های هولولنز را به چشم گذاشته بودند روی صحنه حاضر شدند اما دمویی كه آنها قصد نمایش داشتند، اصلاً پخش نشد. نول اظهار داشت: ما مأموریت آپولو را با استفاده از فناوری قرن بیست و یكم و قدرتUnreal Engine و «هولولنز» بازسازی می نماییم.
هردو كارشناس كنار صحنه ایستادند و منتظر پخش انیمیشن بودند. اما انیمیشن دمو پخش نشد. چیكان در این باره اظهار داشت: خب به نظر می آید انجام یك دمو زنده سخت تر از فرود روی ماه باشد!
آنها به سرعت از صحنه خارج شدند. این لحظه سرآغازی عجیب برای كنفرانس Build را رقم زد كه تمركز اصلی آن خدمت ابر مایكروسافت به نامAzure است. به هر حال كمی سپس این اختلال «ساتیا نادلا» مدیر ارشد اجرایی مایكروسافت در صحنه حاضر شد تا درباره خدمت Azureسخنرانی كند.


منبع:

1398/02/17
14:12:35
5.0 / 5
4386
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است