بازی لیزر تگ در ایران

قیمت كانكس درجه یك

قیمت كانكس درجه یك به گزارش لیزر تگ قیمت كانكس به عوامل بسیاری بستگی دارد. مهم ترین عامل تعیین كننده قیمت كانكس لوازم مصرفی و تجهیزات داخل سازه می باشد.


قیمت کانکس به عوامل بسیاری بستگی دارد. مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت کانکس لوازم مصرفی و تجهیزات داخل سازه می باشد. و معمولاً تا ۸۰ درصد هزینه ساخت یک سازه را شامل می شود و این لوازم مصرفی نقش تعیین کننده در قیمت کانکس خواهند داشت.

سازه های تولید شده در ایران شامل سه گروه عمده می شوند. این سه گروه در قیمت کانکس بسیار تاثیر گذار هستند و این سه گروه شامل کانکس معمولی ، درجه یک و ممتاز می شوند و هر کدام دارای کیفیت متفاوتی می باشند.

کانکس معمولی که به کانکس های ارزان قیمت معروف هستند بیشترین حجم تولید کانکس را به خود اختصاص داده اند و بیشتر کانکس های تولید شده در این گره قرار می گیرند. هزینه ی ساخت آن ها پائین بوده و از لوازم لوکس و تزئینی در ساخت کانکس های معمولی استفاده نمی شود.

از دیگر دلایل ارزان تر بودن این سازه ها عدم استفاده از امکانات رفاهی در ساخت آن ها است و برای کاهش هزینه ساخت از امکانات رفاهی در آن ها استفاده نمی شود.

از دیگر لوازم که موجب ارزان سازی این سازه ها می شود می توانیم به ورق بدنه ، دیوارپوش ، شاسی ، درب و پنجره آلومینیومی تک جداره ، تخته کف و... اشاره نمائیم.

در رابطه با این سازه ها می توانیم به کیفیت مطلوب آن ها اشاره کنیم و این ارزان سازی در آن ها به معنی بی کیفیت بودن لوازم مصرفی نیست بلکه آن ها را برای مشتریان از لوازم ارزان تر طراحی و تولید می کنند.

برای ارزان سازی اسکلت این سازه ها را بصورت شیب به دو طرف طراحی و تولید می نمایند.

بیشتر کانکس های مورد استفاده در پروژه های ساختمانی که معروف به کانکس کارگری هستند در این تیپ تولید می شوند.

کانکس های درجه یک در دو تیپ لوکس و شیک برای مشتریان تولید می شوند. این سازه ها گران تر از سازه های معمولی بوده و هزینه ساخت آن ها بالاتر می باشد.

در ساخت کانکس های درجه یک از لوازم لوکس و تزئینی استفاده بیشتری خواهد شد.

امکانات رفاهی در این سازه ها براساس ابعاد و نیاز خریدار طراحی و اجرا می شود و این امکانات رفاهی هزینه تولید سازه را بالا خواهد برد.

از دیگر تفاوت های بین کانکس های درجه یک با کانکس های معمولی می توانیم به شاسی دور کلاف ، کف سازی با سرامیک ، ورق نمای بیرونی ، دیوارپوش داخلی ، عایق مصرفی ، درب و پنجره های پی وی سی ، حفاظ فلزی مجهز و... اشاره کرد.

کیفیت لوازم و تجهیزات مورد استفاده در ساخت این سازه ها نسبت به کانکس های معمولی بالاتر است و به همین جهت لوازم بکار رفته در آن نیز گران تر می باشند.

شکل ظاهری این سازه ها را بصورت سقف شکسته و شیب به طول اجرا خواهند کرد.

مهمترین عامل هزینه بر در سازه های درجه یک را می توانیم امکانات رفاهی این سازه ها که شامل سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق بندی است عنوان نمود.

بیشتر کانکس های تولید شده در این تیپ مربوط به کانکس اداری و کانکس ویلایی می باشد.

کانکس های ممتاز از هزینه بالای تولید برخوردارند. این سازه ها بسیار گران قیمت بوده و کانکس های لاکچری نیز در این گروه تولید می شوند.

هزینه بالای ساخت این سازه ها سبب شده است که مشتریان کمتری برای خرید آن ها اقدام نمایند.

این سازه ها را نباید با کانکس های لوکس و شیک که با درجه کیفی یک تولید می شوند اشتباه گرفت بلکه این سازه ها کاملاً متفاوت تر از این سازه ها تولید خواهند شد.

امکانات رفاهی در کانکس های ممتاز و لاکچری از اهمیت زیادی برخوردار هستند و در واقع نمی توانیم این سازه ها را بدون امکانات رفاهی طراحی و تولید نمائیم از امکانات رفاهی قابل اجرا در این سازه ها می شود به سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق بندی اشاره نمائیم.

از دیگر تفاوت های کانکس های ممتاز و لاکچری نسبت به سایر سازه ها می توانیم این موارد را معرفی کنیم : شاسی بصورت دور کلاف و با استحکام بالا ، کف سازی با سرامیک و اجرای گرمایش از کف ، ورق نمای بیرونی مدرن و شیک ، تخته کوبی کامل داخل بدنه ، اجرای دیوار پوش های زیبا بر روی تخته کوبی ها ، عایق مصرفی از جنس پشم سنگ ، درب ضد سرقت ایرانی ، پنجره های P V C  ، حفاظ فلزی با طراحی منحصر به فرد و ...

بیشتر کانکس های تولید شده در تیپ ممتاز و لاکچری مربوط به کانکس های مسکونی و کانکس ویلایی می شود.

در این مقاله مختصری در رابطه با کیفیت های متفاوت در کانکس ها اشاره کردیم تمامی این موارد بر روی قیمت کانکس تاثیر گذار است و نمی توانیم براحتی از کنار آن در هنگام خرید این سازه ها بگذریم.

طول عمر کانکس ها با یکدیگر متفاوت است این طول عمر در کانکس های معمولی حداقل ۵ سال ، در کانکس های درجه یک حداقل ۱۰ سال و در کانکس های ممتاز نیز حداقل ۱۵ سال است و بعد از آن در صورت تعمیر و یا بازسازی چند سال دیگر به عمر این سازه ها افزوده خواهد شد البته مبنای این طول عمر بالا استفاده ی ممتد و بدون وقفه می باشد. ولی لازم است شرایط بالا بردن عمر مفید این سازه ها را نیز رعایت کنیم.

این سازه ها را پس از چند سال می توانید مجدداً بفروش برسانید و به عنوان کانکس دست دوم و کارکرده به شخص دیگری واگذار کرده و یا با یک کانکس نو دیگر با یک فروشنده کانکس تعویض نمائید و با پرداخت مبلغی صاحب یک کانکس جدید بشوید.

یکی از تولید کنندگان بزرگ کانکس و کانتینر در سطح کشور شرکت معین کانتین است. این شرکت صنعتی با توجه به دارا بودن تجربه فراوان در زمینه طراحی و تولید این سازه ها توانسته است سهم قابل توجه ای از بازار مصرف را به خود اختصاص دهد.

تولیدات این شرکت در سطح کیفی بالایی قرار داشته و با بهترین کیفیت به دست خریداران می رسد.

تمامی محصولات از لحاظ کیفی مورد بررسی کامل قرار گرفته تا محصولات نهایی کوچکترین مشکلی از لحاظ فنی نداشته باشند.

از شاخص های تولیدات این شرکت کانکس ویلایی می باشد که از لحاظ تنوع در سطح بسیار بالایی قرار دارند. امروزه فروش کانکس ویلایی در تمامی شرکت های تولید کننده ی این سازه ها از اهمیت فراوانی برخوردار است.

کانکس های ویلایی نقش بسزایی در اسکان های آینده خواهند داشت و از این سازه ها در آینده به عنوان خانه های سبز که تمام انرژی مورد نیاز خود را فراهم خواهند کرد یاد می شود. البته این سازه ها کاملاً قابلیت بازیافت را دارا هستند. و در کشورهای توسعه یافته به این موضوع بسیار توجه می شود.

در این شرکت خدمات دیگری علاوه بر ساخت کانکس به همشهریان عزیز ارائه می شود. از این خدمات می توانیم به تولید اتاق نمک اشاره نمائیم. این اتاق های نمک برای درمان بیماری های تنفسی و بعضاً بیماری های روحی و روانی مورد استفاده قرار می گیرند. و امروزه با سرعت بسیار زیادی در حال توسعه و بهینه سازی در تمام دنیا می باشند.

شرکت معین کانتین چند سالی است که تولید کانکس سرویس بهداشتی را در دستور کار خود قرار داده و توانسته است سازه های پیش ساخته مجهزی را برای امور بهداشتی و خدماتی برای شهروندان به مرحله ی اجرا برساند. و در این شرکت یک خط تولید اختصاصی به این امر اختصاص یافته است.

از تولیدات دیگر تولید انواع کیوسک و کانکس نگهبانی برای حراست و نگهداری از اموال ، موسسات و شرکت هایی که نیاز به این سازه دارند می باشد.

تولید کانکس اداری در این شرکت برای ارائه ی خدمات دفتری و شرکتی بسیار مورد توجه خریداران واقع می شود. و تولید این سازه ها با بالاترین کیفیت فنی انجام خواهد شد.

خرید کانکس دست دوم تولید شده در این شرکت از دیگر خدمات ارائه شده به خریداران این سازه ها می باشد. زیرا برخی از خریداران به هر علتی قصد خرید سازه دست دوم را دارند.

شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس و یا کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کانکس و سازه های پیش ساخته می توانید با گروه مشاوران معین کانتین به شماره تلفن ۰۹۱۲۱۴۳۴۳۱۰ تماس حاصل فرمائید و از خدمات مشاوره ای همکاران ما بهره مند شوید. این خدمات گسترده بوده و مشاوران ما تمامی مشاوره ها را بصورت صادقانه به شما عزیزان ارائه می دهند و این مشاوره ها برای رفاه حال شما عزیزان است تا با کمترین هزینه بتوانید بهترین کیفیت را دریافت نمائید.

1397/11/15
13:38:38
5.0 / 5
4459
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است