بازی لیزر تگ در ایران

هوش مصنوعی تشخیص سریع بیماری های قلبی را ممكن می كند

هوش مصنوعی تشخیص سریع بیماری های قلبی را ممكن می كند لیزر تگ: محققان آمریكایی موفق به ابداع نوعی سیستم هوش مصنوعی شده اند كه با بررسی نتایج نوار قلب می تواند احتمال وقوع بیماری های قلبی را در اشخاص به سرعت تخمین بزند.به گزارش لیزر تگ به نقل از نیواطلس، سیستم مورد اشاره از نوارهای قلب الكتروكاردیوگرام ( ثبت ضربان قلب به وسیله برق) جهت بررسی میزان سلامت قلب استفاده می نماید.
سیستم مذكور كه در كلینیك مایو در آمریكا ابداع شده، اختلالات بطن چپ قلب را با دقت بالایی تشخیص می دهد و این در شرایطی است كه شناسایی این نوع نارسایی ها معمولا با انجام آزمایش ها و تصویربرداری های بسیار گرانقیمت و وقت گیر امكان دارد.
اختلال بطن چپ قلب ( با عنوان علمی بی اختیاری بدون علامت بطن چپ یا ALVD)، می تواند موجب از كار افتادن قلب فرد و مرگ وی شود. اما نكته نگران كننده این است كه اختلال مورد اشاره هیچ علامت مشخصه ای ندارد و ناگهان فرد را گرفتار مشكل می كند.
سیستم هوش مصنوعی جدید با بررسی نوار قلب فرد در عرض ۱۰ ثانیه وجود یا عدم وجود این اختلال را تشخیص می دهد. سیستم مذكور با جمع آوری داده های بیشتر از ۶۰۰ هزار مریض و بررسی نوارهای قلب آنها طراحی شده و دقت آن در حدود ۸۵ درصد است.

1397/10/20
13:32:07
5.0 / 5
4770
تگهای خبر: هوش مصنوعی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است