بازی لیزر تگ در ایران

توالت های آینده مشاوره سلامتی می دهند !

توالت های آینده مشاوره سلامتی می دهند ! لیزر تگ: درآینده توالت های مجهز به هوش مصنوعی ساخته می شوند كه می توانند پسماند انسان را به سرعت تحلیل كنند.به گزارش لیزر تگ به نقل از سی نت، مدیر یك شركت فناوری ادعا می كند بزودی توالت های آینده می توانند با تحلیل مدفوع و ادرار افراد به آنها مشاوره سلامتی بدهند.
سانجای مروتا رئیس شركت Micron Technology (تولید كننده تراشه های كامپیوتر ای) در كنفرانس Techonomyدر این باره اظهار داشت: در آینده هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل مدفون و ادرار افراد را به صورت واقعی انجام می دهد. این روند می تواند از تعداد دفعات بازگشت به پزشك بكاهد و همزمان به افراد كمك نماید زودتر متوجه بیماری ها شوند.
مروترا دراین باره اضافه كرد: بدین سان دقت در پزشكی بیشتر خواهد شد. تصور كنید توالت های هوشمند در آینده می توانند پسماند انسانی را به صورت واقعی هر روز تحلیل كنند. در این حالت نیازی نیست هر ۶ ماه یكبار به پزشك بازگشت كنید. می توان به سرعت هر نشانی از بیماری را رصد كرد.
توالت مجهز به فناوری هوش مصنوعی می تواند خیلی سریع و پیش از استفاده از سیفون، نمونه های پسماند را تحلیل كند. بدین سبب آنها می توانند هر تغییراتی در بازه زمانی را به سرعت رصد كنند.درمرحله بعد می توان گزارش این تحلیل را در اینترنت آپلود و برای پزشك ارسال كرد.
البته این اظهار نظر چندان عجیب به نظر نمی رسد. هم اكنون هوش مصنوعی می تواند بیماری دیابت یا آلزایمر را با بررسی اسكن ها تشخیص دهد. از طرف دیگر یك شركت فناوری ژاپنی حتی یك جعبه هوشمند هوشمند برای تجزیه و تحلیل ادرار گربه ها را اختراع كرده است. در ماه جولای محققان دانشگاه كمبریج اعلام نمودند روشی برای آزمایش ادرار فرد جهت بررسی سطح قند خون و الكل ابداع نموده اند.

1397/08/23
15:31:24
5.0 / 5
4991
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است