بازی لیزر تگ در ایران

چند گوشی آیفون در آمریكا فعال است؟

چند گوشی آیفون در آمریكا فعال است؟ لیزر تگ: تازه ترین آمارهای انتشار یافته نشان داده است كه تعداد گوشیهای آیفون فعال در ایالات متحده آمریكا از مرز ۱۸۱ میلیون دستگاه هم عبور كرده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، اخیرا محققان و پژوهشگران فعال در موسسه تحقیقاتی CIRP اطلاعاتی را جمع آوری كرده اند كه نشان داده است تا ماه گذشته میلادی، تعداد گوشیهای آیفون فعال در ایالات متحده آمریكا از ۱۸۱ میلیون دستگاه هم گذر كرده است كه این رقم در مقایسه با فصل قبل سه درصد رشد و افزایش داشته است. آمارهای مذكور همینطور حاكی از افزایش ۱۱ درصدی تعداد گوشیهای هوشمند آیفون اپل در طول یك سال اخیر است.

این خبر برای شركت آمریكایی اپل بسیار خوشایند به حساب می آید چراكه می تواند امیدوار باشد در میهن خود هم همچنان از استقبال بی نظیری از جانب كاربران و علاقمندانش برخوردار است، ازاین رو قادر خواهد بود به اهداف بلندپروازانه و درآمدزایی های خود همچون عرضه سرویس ها و خدمات مختلف بپردازد و با توسعه پلتفرم های جدید به فروش بیشتر و قابل توجهی دست یابد.

به گفته تحلیلگران، بخش سرویس و خدمات اپل یكی از عوامل اصلی رشد این شركت بزرگ در پنج سال آینده به شمار خواهد آمد و ظرفیت رشد اپل حاصل از فروش گوشیهای آیفون را به خود اختصاص خواهد داد.

بر اساس این آمار، تعداد گوشیهای آیفون فعال در آمریكا از مدلهای آیفون XS، آیفون XS Max، آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون ۱۰ در مجموع به ۴۵ میلیون دستگاه می رسد كه این رقم ۲۵ درصد از كل گوشیهای آیفون فعال در این كشور را تشكیل می دهد. از این تعداد همینطور مدلهای جدید گوشیهای اپل یعنی آیفون XS و آیفون XS Max هم دو میلیون دستگاه را تشكیل داده اند كه در خلال یك ماه گذشته به فروش رسیده اند.

تعداد گوشیهای قدیمی تر ۶ اس و ۶ اس پلاس هم ۷۵ میلیون دستگاه گزارش شده است كه ۴۱ درصد از مجموع كل گوشیهای فعال در آمریكا به آنها متعلق می باشد.

تحلیلگران پیش بینی كرده اند كه انتظار می رود با نزدیك شدن به فصل خرید هدیه برای سال نوی میلادی و حراج های پیش از كریسمس، تعداد كل گوشیهای آیفون خریداری شده در این كشور افزایش قابل ملاحظه ای پیدا كند و مجموع كل گوشیهای آیفون فعال در ایالات متحده را حتی به مرز ۲۰۰ میلیون دستگاه برساند.
1397/08/19
20:55:20
5.0 / 5
4168
تگهای خبر: اپل , اطلاعات , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است