بازی لیزر تگ در ایران

آخرین دستاوردهای صنعت چاپ سه بعدی ایران عرضه می گردد

آخرین دستاوردهای صنعت چاپ سه بعدی ایران عرضه می گردد لیزر تگ: دومین رویداد جامع ساخت افزایشی ایران در جهت معرفی آخرین دستاوردهای این حوزه برگزار می گردد.به گزارش لیزر تگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین رویداد جامع ساخت افزایشی ایران توسط ستاد توسعه فناوری های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی ۱۴ تا ۱۶ آذر ماه برگزار می گردد.
این رویداد شامل بخش های مختلف اولین كنفرانس تخصصی فناوری های ساخت افزایشی، مسابقه سراسری چاپ سه بعدی ویژه دانشجویان، اولین مسابقه ملی چاپ سه بعدی ویژه دانش آموزان و دبیران، دومین نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی است.

حضور فعالان حوزه چاپ سه بعدی از سراسر كشور در این رویداد آنرا همچون ویترنی در این حوزه تبدیل نموده است تا زمینه آشنایی با دستاوردها و فعالیت های متخصصان این حوزه برای مشتریان داخلی و خارجی فراهم گردد.
همچنین با معرفی و آشنایی محصولات ایرانی مشتریان می توانند استفاده از كالای ایرانی را جایگزین كنند. البته معرفی استارتاپ های فعال در زمینه چاپ سه بعدی در كشور به صنایع و مشتریان ایرانی و تسهیل ورود كسب و كارهای پرینت سه بعدی ایران در بازار منطقه ای و جهانی را باید هدف دیگر این رویداد جامع دانست.

در بخش كنفرانس تخصصی علمی در حوزه ساخت افزایشی دانشجویان، اساتید، محققان و صنعتگران به عرضه مقالات علمی- پژوهشی و آخرین دستاوردها و تحقیقات خود بپردازند. فعالان این حوزه تا ۲۰ آبان ماه فرصت دارند تا مقالات علمی و صنعتی خویش را ارسال نمایند تا بعد از داوری مقالات برگزیده در كنفرانس عرضه شود.

1397/08/12
14:53:09
5.0 / 5
4828
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است