بازی لیزر تگ در ایران

استفاده از فناوری تشخیص چهره برای ایمن سازی مدارس امریكا

استفاده از فناوری تشخیص چهره برای ایمن سازی مدارس امریكا لیزر تگ: فناوری تشخیص چهره در خیلی از مدارس آمریكا برای تامین امنیت دانش اموزان و جلوگیری از حملات مسلحانه به كار گرفته شده، اما این امر نگرانی هایی را به دنبال داشته است.به گزارش لیزر تگ به نقل از نیواطلس، برخی والدین بیم دارند كه استفاده از تصاویر والدین و كودكان در جریان همه گیر شدن این فناوری امنیت و حریم شخصی آنها را به خطر بیندازد و در صورتیكه این داده ها در دسترس افراد و چهره های ثالث قرار بگیرد مشكلات جدی برای آنها تولید شود.
در هفته های اخیر شركت ریل نتوركس استفاده از فناوری تشخیص چهره را در بعضی مدارس سیاتل شروع كرده تا امنیت این مدارس را افزایش دهد. با مشاركت والدین در این طرح، چهره آنها در بدو ورود به مدرسه مورد تایید قرار می گیرد و بنابراین آنها قادر خواهند بود درب های قفل شده را باز كنند و به داخل ساختمان ها دسترسی داشته باشند و همین مساله نیاز به زنگ زدن یا تایید هویت والدین به صورت دستی و با شیوه های سنتی را برطرف می سازد.
نرم افزاری كه بدین منظور طراحی شده و مورد استفاده قرار گرفته است، SAFR نام دارد كه در سه سال قبل ۸ میلیون چهره و بیش از ۸ میلیارد داده با استفاده از آن پردازش شده است. شركت ریل نتوركس مدعی است SAFR از دقت بالایی برخوردار می باشد.
پیش از این دقت پایین برخی نرم افزارهای شناسایی چهره مساله ساز شده و سبب شده بود آنها یا اشخاص موجه را شناسایی نكنند یا برخی اشخاص دیگر را بعنوان چهره هایی مورد تایید در نظر بگیرند. SAFR بعنوان دربان برای والدین و كاركنان مدارس عمل می كند و اگر دوربین فردی را بعنوان چهره شناخته شده تایید كند قفل درها بر روی وی باز می گردد.

1397/07/09
22:18:20
5.0 / 5
5180
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است