بازی لیزر تگ در ایران
در كمتر از ۲ روز؛

بزرگترین پرینتر سه بعدی جهان سربازخانه ساخت

بزرگترین پرینتر سه بعدی جهان سربازخانه ساخت لیزر تگ: با كمك بزرگترین پرینتر سه بعدی جهان یك سربازخانه موقت ۴۶ متری در كمتر از ۲ روز تولید شده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از نیواطلس، به نظر می آید ساخت و ساز با پرینتر سه بعدی برای ارتش هم كمك حال باشد. این فناوری نوظهور قابل حمل و ارزان است و اگر سربازان بتوانند در مدت زمان كوتاه تر به سربازخانه های موقت ایمن دسترسی یابند، راحت تر زنده می مانند.
سازمان MCSC با عنایت به این موضوع، در این اواخر یك نمونه از سربازخانه های سیمانی را در كمتر از ۲ روز تولید كرده است.این سربازخانه با بزرگترین پرینتر سه بعدی جهان تولید شده است.

تیم Additove Manufacturing سازمان MSCS با همكاری I Marin Expeditionary Force سربازخانه موقت را در مركز تحقیقات و توسعه مهندسی ارتش در ایلینوی ساخته اند.
از این پرینتر سه بعدی برای ساخت یك سربازخانه موقت در ابعاد ۴۶ متر مربع در ۴۰ ساعت استفاده شد. این درحالی است كه به صورت معمول ساخت چنین سازه ای از چوب با كمك ۱۰ سرباز و طی ۵ روز انجام می گردد.
محققان فعالیت خویش را با یك مدل كامپیوتری و پرینتر سه بعدی شروع كردند. برای ساخت سربازخانه موقت، سیمان از دماغه پرینتر سه بعدی بیرون آمده و دیوارها را ساخت. هنوز مشخص نمی باشد سقف، پنجره ها و درها چطور اضافه می شوند اما پیش بینی می گردد این بخش ها به صورت دستی ساخته و آماده می شوند.
ارتش آمریكا اكنون مشغول انجام تحقیقات بیشتری است تا این فناوری را در میدان جنگ به كار گیرد و فرایند ساخت را بهبود دهد.

1397/06/20
15:59:32
5.0 / 5
5045
تگهای خبر: تولید , فناوری , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است