بازی لیزر تگ در ایران
رئیس سازمان سنجش خبر داد:

روند صعودی تولیدات علمی ایران در سالهای اخیر

روند صعودی تولیدات علمی ایران در سالهای اخیر لیزر تگ: رئیس سازمان سنجش و آموزش كشور اظهار داشت: در سالهای اخیر كشور ایران در تولیدات علمی روند صعودی داشته به صورتی كه در سال ۲۰۱۷ رتبه آن ۱۵ شده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، ابراهیم خدایی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش كشور بامداد امروز در بزرگداشت هشتمین سده آموزش عالی تبریز و جشن هفتادمین سال تأسیس دانشگاه تبریز كه با حضور روسا و مدیران دانشگاه ها، نمایندگان مجلس، اساتید اعضای شورای تبریز، روسای دانشگاه های قفقاز، باكو، گرجستان برگزار شد، با گرامیداشت هفته دولت، اظهار داشت: امیدواریم با عنایت به وضعیت كشور بتوانیم به سلامت و امنیت از این دوره عبور نماییم.
وی در ادامه به نمایندگی از وزیر علوم از مسئولان دانشگاه تبریز تشكر و قدردانی كرد و اظهار داشت: وزیر علوم به علت دیدار اعضای هیئت دولت با مقام معظم رهبری نتوانست در این مراسم حاضر شود.
خدایی خاطرنشان كرد: من اعتقاد دارم رشد و توسعه علمی كشور مدیون دانشگاه ها و حوزه آموزش عالی كشور بخصوص دانشگاه تبریز بعنوان قطب علمی كشور است.
رئیس سازمان سنجش و آموزش كشور تصریح كرد: این دانشگاه نقش فعال در توسعه همكاری های بین المللی دارد و دومین دانشگاه قدیمی كشور و جزء یك درصد دانشگاه های برتر است كه این در بستر فرهنگی آذربایجان كه مهد علم و فرهنگ بوده است، بوجود آمده است.
وی در ادامه اظهار داشت: سهم جمعیت ایران از كل دنیا یك درصد است و تولیدات علمی ایران ۱.۸۸ درصد كل تولیدات دنیا است و تولیدات ایران در سالهای اخیر روند صعودی داشته است به صورتی كه در سال ۲۰۱۷ رتبه ایران در تولیدات علمی ۱۵ بوده است.
خدایی در ادامه به شاخص كیفی دیگر اشاره نمود و خاطرنشان كرد: مقالات پراستناد ما ۲.۸۸ درصد است و این تولیدات بر قطب توسعه كشور تأثیر دارد و باید از آنها برای حل مشكلات جامعه استفاده گردد و این مسئله همت مضاعف دانشگاهیان و مسئولان را می طلبد. دانشگاه های ما آماده هستند تا به حل مشكلات دانشجویان بپردازند.

1397/06/07
14:45:14
5.0 / 5
4999
تگهای خبر: آموزش , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است