بازی لیزر تگ در ایران

معرفی برترین های استارتاپ ویكند

معرفی برترین های استارتاپ ویكند به گزارش لیزر تگ در مراسم اختتامیه یك استارت آپ ویكند، ۱۱ تیم بعد از فرصت عرضه ۵ دقیقه ای و همینطور ۳ دقیقه زمان اختصاصی پاسخگویی به سوالات داوری، نتیجه حداقل سه شبانه روز تلاش خویش را كسب نمایند.به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، دكتر سید حسین حسینی دبیر اجرایی رویداد موپك اظهار داشت: ۹۰ نفر متقاضی ثبت نام داشتیم كه ۱۰ – ۱۲ نفر از این اشخاص به دلایل شخصی امكان حضور در رویداد را نیافتند و همینطور ۲۰ – ۳۰ نفر هم بیش از ظرفیت درنظر گرفته شده درخواست شركت كردند كه بنا به ضوابط درنظرگرفته شده از پذیرش شان معذور شدیم؛ ازاین رو در مجموع می توان گفت ۱۲۰ نفر متقاضی شركت در رویداد داشتیم.
وی اضافه كرد: ۵۰ ایده، مرتبط با محورهای تعریف شده، در روز اول رویداد عرضه شد. از این تعداد نهایتا ۱۱ تیم با مشاركت ۸۵ نفر كه توسط دوستان حاضر در رویداد رأی كسب نموده بودند برای رقابت آماده شدند.
حسینی اظهار داشت: آنچه در این رویداد صورت گرفت ماحصل نگاه سیستمی به مبحث ایده پردازی توسعه شهری بود. تلاش كردیم مردم را هم در این امر مشاركت دهیم و فرهنگ كارآفرینی و ایده پردازی شهری را ترویج دهیم. می دانیم كه كار ما نخستین گام در دعوت مردم به عرصه ایده پردازی است.
دبیر اجرایی رویداد موپك اظهار داشت: هدف دیگر ما از برگزاری این رویداد تولید تعامل و آشنایی بین تیم های استارت آپی جدید و تیم های باتجربه سابق بود و به همین جهت بخشی از رویداد را به برگزاری نمایشگاه اختصاص دادیم تا بتوانند از تجربیات ایشان بهره مند شوند.
پشتیبانی معاونت علمی از كسب و كارهای جدید
مهندس زادمهر دبیر كارگروه دانش بنیان ستاد توسعه فناورهای نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این چهار سال، تلاش كرده است در حوزه كسب و كار كشور تغییر تولید كند. فشار زیادی به كسب و كارهای جدید كشور وارد شد اما معاون علمی و فناوری رییس جمهور همواره تلاش كردند این كسب و كارها را پشتیبانی كنند.
وی ادامه داد: شاید در سال دهها استارت آپ برگزار شود؛ ما استقبال می كنیم چون كه هدف را آموزش و ترویج می دانیم. ترس از عرضه ایده باید فرو نشیند. این تلاش ها باید پیوسته باشند. اگر استارت آپی می خواهد موفق باشد باید تلاش شبانه روزی داشته باشد زیرا می خواهد كسب و كار كشور را تغییر دهد.
دبیر كارگروه دانش بنیان ستاد توسعه فناورهای نرم و هویت ساز اظهار داشت: ما به دنبال به وجود آوردن شركت های خلاق هستیم. امروز می دانیم كه به جای تمركز بر تكنولوژی باید به دنبال نوآوری بود. ایده های نوآورانه می توانند معضلات شهری را حل كنند.
به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، رویداد موپك كه سه روز پیاپی برگزار گردید بعد از ۵۴ ساعت رقابت سالم ۱۱ تیم كه از راهنمایی مشاوران حوزه كسب و كار بهره مند شده بودند؛ جمعه شب با برتری سه تیم «لایم»، «می رسونمت» و «ایزی پارك» و همینطور انتخاب تیم برگزیده هیات داوران (سازیانه) به كار خود آخر داد.
 

1396/07/30
19:35:43
5.0 / 5
4394
تگهای خبر: فناوری , رقابت , استارت آپ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است