بازی لیزر تگ در ایران

قابلیت جدید بینگ شبیه به گوگل لنز خواهد بود

قابلیت جدید بینگ شبیه به گوگل لنز خواهد بود لیزر تگ: اخیرا موتور جست وجوی بینگ این امكان را برای كاربرانش فراهم نموده تا بتوانند با استفاده از دوربین گوشیهای هوشمند خود، به جست وجوی تصویری بپردازند.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت Search Engine Land، از آنجائیكه غول های تكنولوژی همواره در یك مسابقه ماراتن و رقابت تنگاتنگ برای عرضه و توسعه امكانات، سرویس ها و قابلیت های جدید هستند و با یكدیگر رقابت می كنند، از سویی دیگر هم گوگل به فراگیر بودن امكانات جست وجویش معروف است، مایكروسافت نمی تواند در برابر امكانات موتور جست وجوی گوگل بی تفاوت باشد.

مایكروسافت اخیرا امكان جست وجوی تصویری (Visual search) را به پلتفرم موتور جست وجوی بینگ افزوده است تا كاربران این سرویس بتوانند با بهره مندی از دوربین گوشی هوشمند خود به جست وجوی تصاویر موردنظر خود بپردازند. در صورتی كه كاربران عكس را در این پلتفرم جست وجو كنند، لینك های مربوطه درباره عكس مذكور برای آن ها به نمایش درخواهد آمد.

به عنوان مثال، شما قادر خواهید بود از منظره روبروی خود عكس گرفته و اطلاعات گردشگری و مسافرتی آن را توسط موتور جست وجوی بینگ دریافت و مشاهده كنید.

شما همینطور می توانید از هر وسیله مورد استفاده خود در منزل، محیط كار، خیابان و فروشگاه هم عكس گرفته تا بتوانید اطلاعات موردنیاز خویش را راجع به نام برند، قیمت، جنس و سایر داده های ثبت شده در آن به دست آورید. این قابلیت مبتنی بر هوش مصنوعی است و می تواند اطلاعات تصویری و غیر متنی را هم جست وجو كرده و به دست كاربر برساند.

این قابلیت شباهت بسیار زیادی به سرویس گوگل لنز دارد كه به كاربران اجازه می دهد تا با گرفتن دوربین گوشی مقابل اشیاء، مكان های پیرامون، فروشگاه ها و اماكن تاریخی، تفریحی و عكس گرفتن از آن ها، اطلاعات دقیق و جزئیات كلی آن را بدست آورند.

گوگل لنز برای خیلی از گردشگران و گردشگر های خارجی كاربرد بالایی دارد چراكه آن ها بدون دانستن زبان مورد نظر هم قادر خواهند بود از نوع فروشگاه ها و محصولات ناآشنای آن كشور و همینطور اطلاعاتی از اماكن تاریخی سر راه خود آگاه و آگاه شوند.
1397/04/02
22:49:39
5.0 / 5
4770
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است