بازی لیزر تگ در ایران

تغییر الگوریتم های اینستاگرام برای جلب رضایت كاربران

تغییر الگوریتم های اینستاگرام برای جلب رضایت كاربران لیزر تگ: اینستاگرام سرانجام الگوریتم های خویش را تغییر می دهد تا پست ها و اطلاعات تازه تر را در مرتبه ای بالاتر از دیگر پست ها قرار داده و برای كاربران نمایش دهد.به گزارش لیزر تگ به نقل از نیویورك تایمز، پیش از این اینستاگرام الگوریتم های خویش را به گونه ای طراحی نموده بود كه باعث می شد عكس ها و استوری های ارسالی افرادی بالاتر قرار بگیرد كه كاربر مطالبشان را بیشتر لایك زده یا بیشتر در موردشان اظهار نظر كرده بود، این مطالب در خیلی از موارد كهنه و قدیمی بودند و همین تغییر سبب اعتراض برخی كاربران شده بود كه می گفتند اینستاگرام به همین علت تازگی و به روز بودن خویش را از دست داده است.
اینستاگرام همینطور می گوید در حال آزمایش قابلیت تازه ای با استفاده از دكمه ای جدید به نام پست های تازه است كه با فشردن آن فید پست های كاربران نو می گردد. پیش از این برای به روز كردن فید كاربران باید به ابتدای صفحه اینستاگرام می رفتند و با كشیدن دست به سمت پایین بر روی صفحه فید این برنامه را به صورت دستی به روز می كردند.
این تغییر هم واكنشی به اعتراضات كاربران است كه می گویند برخی پست ها و تصاویر ارسالی روزها پس از ارسال در ابتدای صفحه اینستاگرام ظاهر می گردد و آنها خواستار دیدن چنین مطالبی نیستند. البته اینستاگرام می گوید این تغییرات به معنای بازگشت كامل به فید زمانی نیست و اگر دوست صمیمی یك كاربر عكسی از خویش را به اشتراك بگذارد و مدت زمان زیادی از این كار بگذرد باز هم اینستاگرام عكس یادشده را در صدر فید خبری كاربر نمایش می دهد.
این تغییرات مهم ترین تحول در الگوریتم های شبكه اجتماعی به اشتراك گذاری عكس اینستاگرام از ماه مارس سال ۲۰۱۶ به این سو تلقی می گردد.

1397/01/04
21:58:44
5.0 / 5
4515
تگهای خبر: كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است