بازی لیزر تگ در ایران

انتقال سازمان فناوری به وزارت ارتباطات، ادامه فعالیت بعنوان یك سازمان توسعه ای

انتقال سازمان فناوری به وزارت ارتباطات، ادامه فعالیت بعنوان یك سازمان توسعه ای لیزر تگ: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تصویب اساسنامه جدید سازمان فناوری اطلاعات اطلاع داد كه به باعث آن، این سازمان به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران منتقل شده و بعنوان یك سازمان توسعه ای فعالیت می كند.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه توییتر خود نوشت: ‏«یكی از ضعف های كشور در انطباق خود با تحول دیجیتال، ضعف ساختارهای سازمانی و فرآیندهای جاری و هم نبود نهادهایی است كه بازیگران توسعه اقتصاد دیجیتال هستند. امروز به پیشنهاد وزارت ارتباطات، هیئت دولت اساسنامه جدید سازمان توسعه ای فناوری اطلاعات را تصویب كرد.»

با توجه به اصلاحیه اساسنامه سازمان فناوری اطلاعات ایران از جانب دولت، دولت به منظور رفع ابهام شورای نگهبان درمورد اجازه به سازمان فناوری اطلاعات برای تولید شركت و یا سرمایه گذاری در شركت های دیگر، اساسنامه این سازمان را اصلاح كرد. به باعث این اصلاحیه، سازمان فناوری اطلاعات ایران از شركت مخابرات ایران منفك و به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران منتقل شده و بعنوان یك سازمان توسعه ای فعالیت می كند.

وی در ادامه توییت دیگری هم اظهار نمود: «اكنون دو ضلع بانك تخصصی(پست بانك)، سازمان توسعه گر(سازمان فن آوری اطلاعات) فعال شده اند و به لحاظ ساختاری به دنبال تولید ضلع سوم كه نهاد مهارت افزایی است خواهم بود. برای ضلع سوم بر روی تغییر وظایف و اصلاح ساختار دانشكده مخابرات تمركز كرده ایم.»

همچنین تصویب انواع سرمایه گذاری و مشاركت به صورت مستقل یا با اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از داخلی و خارجی، دولتی و غیر دولتی در چارچوب قوانین و مقررات مربوط بنا به پیشنهاد هیات عامل هم به وظایف و اختیارات مجمع عمومی عادی اضافه می گردد.
1396/12/10
17:33:05
5.0 / 5
4750
تگهای خبر: دیجیتال , فناوری , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است