بازی لیزر تگ در ایران

چه كسی گفته دولت الكترونیك محقق نشده است؟

چه كسی گفته دولت الكترونیك محقق نشده است؟ لیزر تگ: معاون دولت الكترونیك سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه من خودم مطالبه گر بحث دولت الكترونیكی هستم خاطرنشان كرد: اما واقعا احساس الكترونیكی شدن ندارم بلكه احساس توقع بیش از اندازه دارم.


رضا باقری اصل معاون در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینكه چه كسی می گوید دولت الكترونیك محقق نشده است؟ در پاسخ به این سوال كه چرا فضای الكترونیكی شدن برای شهروندان ملموس نیست، اظهار نمود: ما در فضای دولت الكترونیك قرار گرفته ایم اما آن را حس نمی نماییم. همین كه ما بخش زیادی از امور خویش را با استفاده از كارت های هوشمند و فرآیندهای الكترونیكی انجام می دهیم، این خود فضای دولت الكترونیك است.
وی با بیان این كه دستگاه عظیم بوروكراسی كشور را نمی توان یك شبه در جهت دولت الكترونیكی برچید، اظهار نمود: دولت الكترونیكی در كنار دستگاه عظیم بوروكراسی كشور در حال فعالیت است، ضمن این كه علاوه بر دولت الكترونیكی ما در حال استفاده روزانه از خدمات الكترونیكی بازار هم هستیم. نمونه آن همین تاكسی های اینترنتی و خریدهای الكترونیكی است كه در زندگی روزمره شهروندان نفوذ گسترده داشته است.
معاون دولت الكترونیكی سازمان فناوری اطلاعات با بیان این كه در پنجره واحد كسب وكار چالش هایی داریم، اظهار داشت: در بحث صدور مجوزها سختی هایی وجود دارد كه انجام این فرآیندها را سخت می كند كه در حال فعالیت برای حل این چالش ها هستیم.
باقری اصل با بیان این كه بخشی از تحقق دولت الكترونیك به مقوله اطلاع رسانی و آشنایی مردم با این پدیده بر می گردد، اظهار نمود: رسانه های گروهی و به خصوص صداوسیما باید در جهت معرفی خدمات مختلف دولت الكترونیك تلاش كنند تا زمینه آشنایی مردم را با این سامانه ها فراهم نمایند.1396/12/06
14:37:20
5.0 / 5
4304
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است