بازی لیزر تگ در ایران

اپلیكیشن آموزش زبان

اپلیكیشن آموزش زبان لیزر تگ: محققان دانشگاه صنعتی شریف موفق به طراحی نرم افزاری گردیدند كه می توان با نصب آن در تلفن همراه زبان آموخت.به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، نرم افزار گوشی همراه هوشمند برای آموزش زبان انگلیسی به تازگی به بازار عرضه شده است كه از لحاظ كیفیت آموزش و امكانات با كلاس های حضوری آموزش زبان رقابت می كند.
آموزش زبان خارجی در ایران در حال برداشتن گامی به سمت آینده است كه تغییرات عمده ای در كیفیت آموزش و معادلات بازار كسب و كار آموزشگاه های زبان انگلیسی سراسر كشور به وجود می آورد.
به نظر می رسد با ورود اپلیكیشن های آموزش زبان حاشیه امنیتی آموزشگاه های زبان كه در سالهای اخیر پر رونق و از نظر اقتصادی موفق هستند دچار تغییراتی به نفع زبان آموزان و در جهت سهولت آموزش (و كم كردن فاصله دانش آموزان از نظر كیفیت خدمات آموزشی دریافتی) در مناطق مختلف كشور شود.
تازه های اپلیكیشن شاهد ورود اپلیكیشن آموزش زبان انگلیسی است كه خدماتی مشابه و در مواردی بهتر از كلاس های حضوری آموزش زبان ارایه می كند. بكارگیری اساتید زبان اصلی با ملیت های آمریكایی، انگلیسی، استرالیایی، و... كه در این اپ از آنها برای تدریس استفاده شده در بسیاری از آموزشگاه های زبان انگلیسی كشور كاری مشكل و یا غیر ممكن است.
علاوه بر این تكنولوژی امكان تمرین لهجه استاندارد را به دقیق ترین صورت فراهم می كند. ارائه مطالب متنوع دقیقا سطح بندی شده، با قابلیت به روز رسانی دایمی و نظارت و ارتباط مستقیم همیشگی با اساتید، تمرین های دوره ای و مرور منظم؛ همه و همه با قابلیت برنامه ریزی شخصی در كنار سایر (برنامه ها و) مشغله های روزانه، با ازبین بردن نیاز به سفر های درون شهری و جستجو برای آموزش با كیفیت، شانس اپلیكیشن ها را برای برد در این عرصه از آموزشگاه های زبان بالاتر می برد.
این اپلیكیشن برای سیستم عامل اندروید كه به تازگی وارد كافه بازار شده با امكان شركت در آزمون های تعیین سطح رایگان و امتحان های میان ترم و پایان ترم، در كنار ارائه مدرك معتبر آموزشی شرایط آموزش زبان را تسهیل كرده است.
 

1396/05/22
23:05:45
5.0 / 5
5791
تگهای خبر: اپلیكیشن , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است