بازی لیزر تگ در ایران
ستاری تاكید كرد:

توسعه سرمایه گذاری روی طرح های فناورانه در كشور

توسعه سرمایه گذاری روی طرح های فناورانه در كشور لیزر تگ: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: طی این ۴ سال اخیر با برنامه های متفاوت، سرمایه گذاری های خوبی روی طرح های فناورانه و اختراعات محققان كشور شده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، سورنا ستاری در دومین نشست مخترعان منتخب بازار دارای فكری با معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری تصریح كرد: امروز ضروری می باشد كه اخترعات محققان كشور به مرحله فروش برسند كه یكی از این روش ها برای ورود ایده ها به بازار برگزاری بازار دارایی فكری است.
وی با اشاره به اینكه در ابتدا با برگزاری بازار دارای فكری موافق نبودم، اظهار داشت: اما این روش از ۴ سال قبل طوری برگزار شده كه تابحال ۲۹ اختراع از آن به مرحله فروش رسیده اند.
ستاری اضافه كرد: بازار دارایی فكری همانند موضوعاتی مانند استارت آپ ها، سرمایه گذاری های خطرپذیر و تولید محیط های كسب و كار در ۴ سال قبل مطرح نبوده اند اما اكنون این موضوعات توسعه یافته است.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: این اتفاق خوبی است كه می تواند منجر به تبدیل ایده به محصول شود.
وی با تاكید بر اینكه این امر توسعه خوبی در ۴ سال اخیر داشته است اظهار داشت: یكی از روش های اصلی تجاری سازی، سرمایه گذاری است؛ باید به جای اعطای وام به محققان به سمت روش های سرمایه گذاری روی بیاوریم.
به گفته ستاری وام دادن در حوزه تولید محصولات دانش بنیان به معنای تعهد دادن به موضوعی است كه اطمینان از نتیجه آن وجود ندارد.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری خاطرنشان كرد: این امر در اولویت های كاری معاون علمی قرار دارد كه در این راستا با سازمان بورس همكاری هایی داشته است.

1396/11/26
16:28:34
5.0 / 5
4826
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است